Nişantaşı'nın Lüks Köpekleri İşe Giden Genci Isırdı - Son Dakika

Nişantaşı'nın Lüks Köpekleri İşe Giden Genci Isırdı

03.01.2012 09:26
Nişantaşı'nın Lüks Köpekleri İşe Giden Genci Isırdı, System.String[]

Şişli Maçka Parkı'nda işe giden genç, Rus bakıcıların gezdirdiği köpekler tarafından ısırıldı.

Şişli Maçka Parkı'nda işe giden genç, Rus bakıcıların gezdirdiği köpekler tarafından ısırıldı. Kasığından yaralanan genç, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis, olaydan sonra kaçan bakıcıyı ve köpekleri arıyor.

Üzücü olay Şişli Evlendirme Dairesi Parkı'nda meydana geldi. Akşam saatlerinde işe gitmekte olan Mehmet Karaca isimli genç, Nişantaşı sakinlerinin Rus bakıcılara emanet ettiği ve masrafları bir çok işçinin maaşından yüksek olan köpeklerin saldırısına uğradı. Köpeklerden biri Karaca'nın kasığından ısırdı. Köpeklerin saldırısını uzaktan izleyen bakıcı, olayın ardından köpekleri alarak kaçtı. Acılar içinde kıvranan Karaca, polis ve sağlık ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen emniyet güçleri Karaca'nın ifadeleri doğrultusunda kaçan bakıcıyı yakalamak için çalışma başlattı.

Başından geçenleri anlatan Mehmet Karaca, parktan geçerken köpeklerin saldırısına uğradığını belirtti. Karaca, "Köpekler salınıktı. Bir anda 10 tane köpek saldırdı. Bir tanesi ısırdı." dedi. Köpeklerin evcil olduğunu sanarak kaçmadığını belirten Karaca, "Bir tane bakıcısı vardı, o da engel olmadı. Isırıyorsa neden serbest bırakmışlar.?" şeklinde tepki gösterdi.

Karaca'ya ilk müdahale olay yerine gelen ambulansın içinde yapıldı. Karaca daha sonra Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Bu arada, olay sırasında parkta köpekleri gezdiren diğer Rus bakıcılar dikkat çekti. Köpeklerin hiç birinin bağlı olmadığı ve bakıcıların umursamaz tavırları gözlerden kaçmadı. Daha önce de aynı yerde köpeklerin saldırısına uğrayan vatandaşların olduğu öğrenildi. Vatandaşlar belediye ve polis ekiplerinden köpekler için önlem almalarını, başı boş şekilde köpeklerin gezdirilmemesini istedi.

Nişantaşı'nın Lüks Köpekleri İşe Giden Genci Isırdı
Nişantaşı'nın Lüks Köpekleri İşe Giden Genci Isırdı
Nişantaşı'nın Lüks Köpekleri İşe Giden Genci Isırdı
Nişantaşı'nın Lüks Köpekleri İşe Giden Genci Isırdı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Nişantaşı'nın Lüks Köpekleri İşe Giden Genci Isırdı - Son Dakika


Son Dakika

AK Partili başkan, belediyenin arsasını kendi vakfına devreden AK Partili selefini mahkemeye verdi Koronavirüs tedavisi gören ünlü iş insanı Rahmi Koç taburcu oldu Yüzüne tükürdüğü yolcu, kadını hareket halindeki otobüsten aşağı attı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Görevini kötüye kullanan doktor, 17 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girip çıplak fotoğraflarını istedi Paraları Türk lirası karşısında değer kazanınca Bulgarlar Edirne'ye akın etti