Nişantaşı Üniversitesi BESYO Kış Kampı sona erdi - Son Dakika

Nişantaşı Üniversitesi BESYO Kış Kampı sona erdi

Nişantaşı Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencileri ders müfredatlarında bulunan kış kampını tamamladı.

Nişantaşı Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencileri ders müfredatlarında bulunan kış kampını tamamladı.


Nişantaşı Üniversitesi'nin açıklamasına göre, Bursa Uludağ'da gerçekleştirilen ve 250 öğrenci ile 8 hocanın katıldığı kampta, öğrencilere temel kayak eğitimi verildi.

Öğrencileriyle yakından ilgilenen hocalar kayak tekniklerinin yanı sıra alınması gereken güvenlik önlemlerini de onlara anlattı. Gerek malzeme gerekse kayak kullanımı sırasındaki teknik hakkında bilgi edinen ve bunun uygulamasını yapan öğrenciler eğlenceli bir kamp dönemi geçirdi.

Açıklamada, kamp hakkında değerlendirmeleri yer alan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Umut Davut Başoğlu, kampla, öncelikli olarak İstanbul gibi metropol bir kentte yaşayan çocukların kış sporlarına adapte olmalarını ve bu sporları öğrenmelerini amaçladıklarını bildirdi.

Başoğlu, "Bunu yaparken de eğitim gördükleri arkadaşları ile daha iyi kaynaşmaları, paylaşmayı ve sorumluluk alıp onu yerine getirebilmeleri, hocaları ile ders dışı zamanlarda paylaşımlarda bulunmaları ve tam bir aile olma kurgusu oluşturduk. Hem eğlenceli vakit geçirdikleri hem de eğitim aldıkları bir kamp geçirmiş oldular." ifadelerini kullandı.

Son Dakika

11:07 Aylar önce adliyede 15 kişi tarafından darp edilen genç avukat kalbine yenik düştü 11:05 Vatandaşa "Terbiyesizlik yapma lan" diyen kaymakama ödül gibi ceza 11:05 Denizlispor mağlubiyeti sonrası Trabzonspor taraftarı çılgına döndü: Hayallerimizi çaldınız 11:02 Son Dakika: Türk-Rus ortak devriyesine bombalı saldırı! 3 Rus asker yaralandı 10:53 Son dakika: Din İşleri Yüksek Kurulu: Ayasofya'daki fresk ve mozaiklerin varlığı namazın sıhhatine engel değil 10:37 Kaan Ayhan'ı gündemine alan Fenerbahçe, milli oyuncuya mesaj gönderdi: Seni çok istiyoruz, kimseye imza atma 10:32 Çim biçme makinesi bozulunca belediye başkanı tırpanı eline aldı 10:23 Son dakika: Dere taştı, Rize sular altında kaldı! Görüntüler sonrası Soylu'dan açıklama geldi: 2 yaralımızın durumu iyi 10:16 Rıdvan Dilmen: Trabzonspor, Abdülkadir Ömür için teklif edilen 22 milyon euroyu reddetti 10:06 Böyle yüzsüzlük görülmedi! Kahraman Ömer Halisdemir'in katili işine geri dönmek istedi 09:58 Kocası tarafından mahrem videoları paylaşılan talihsiz kadın konuştu: Başka erkekler beni taciz ediyor 09:56 Oyuncu Murat Eken, 4 yıllık evliliğini sessiz sedasız tek celsede bitirdi 09:50 Ayasofya açıklamalarının ardından Papa'ya zor soru: Cordoba için de acı çekiyor mu? 09:29 Bursa'da uzun yıllar sonra görülen su samuru kısa süre sonra hayatını kaybetti 09:23 Atık mermerleri değerlendiren kadınlar, ülke ekonomisine yıllık 1 milyon dolar katkı sağlıyor