Nissan klasikleri Yokohama'da sergiledi - Son Dakika

Nissan klasikleri Yokohama'da sergiledi

16.10.2019 13:27
Nissan klasikleri Yokohama'da sergiledi, System.String[]

CARMEDYA.COM – Nissan, Genel Merkezinin Tokyo’dan Yokohama’ya taşımasının onuncu yıldönümünde Kültürel Miras Alanı’nın açılışını gerçekleştirdi. Japon otomobil üreticisi, Yokohama’daki genel merkezde açtığı halka açık sergi alanı ile şirketin klasik otomobil koleksiyonundan seçilen modellerini sergilemeye başladı. Marka, açılış etkinliklerinin bir parçası olarak, belirli bir süreyle zamana damga vurmuş 19 modelini vitrine çıkardı. Şirketin zengin tarihinden geleceğe...The post Nissan klasikleri Yokohama’da sergiledi appeared first on Carmedya.

CARMEDYA.COM - Nissan, Genel Merkezinin Tokyo'dan Yokohama'ya taşımasının onuncu yıldönümünde Kültürel Miras Alanı'nın açılışını gerçekleştirdi.

Japon otomobil üreticisi, Yokohama'daki genel merkezde açtığı halka açık sergi alanı ile şirketin klasik otomobil koleksiyonundan seçilen modellerini sergilemeye başladı.

Marka, açılış etkinliklerinin bir parçası olarak, belirli bir süreyle zamana damga vurmuş 19 modelini vitrine çıkardı.

Şirketin zengin tarihinden geleceğe uzanan yolu vurgulamak üzere sergilenen ilk araçlar ise Skyline Sport, Silvia ve Datsun 14 Roadster.

Ziyaretçilerin NISSAN'ın kültürel mirası hakkında bilgi edinebilecekleri bir ortam sunan yeni Kültürel Miras Alanı'nda markanın kimliğiyle ve tarihiyle bağlantılı özgül temaları ve konuları tanıtacak.

The post Nissan klasikleri Yokohama'da sergiledi appeared first on Carmedya.

Kaynak: Carmedya.com

Son Dakika Otomobil Nissan klasikleri Yokohama'da sergiledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

CHP'li Yarkadaş'tan bomba iddia: Berat Albayrak Türkiye Varlık Fonu'ndaki görevinden de istifa etti Maradona'nın cenazesinde skandal görüntü! Sayısız ölüm tehdidi aldılar Bir anlık dalgınlıkla yıllardır biriktirdiği 3 bileziği çöpe attı Uygun fiyata otomobil almak isteyenler dikkat! Bakanlık yeni araçların listesini yayımladı Güne 5,5 lira düşüşle başlayan altının gram fiyatı 453 liradan işlem görüyor Kavga yeniden alevlenecek! Kılıçdaroğlu'ndan Çakıcı'ya çok sert sözler: Beş paralık adam Harry Winks'in 50 metreden attığı gol, UEFA Avrupa Ligi'ne damga vurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşa çağrı yapmıştı! İşte 10 soruda Varlık Barışı sisteminin detayları