Nissara Alışveriş Merkezi Hizmete Açıldı - Son Dakika

Nissara Alışveriş Merkezi Hizmete Açıldı

Nissara Alışveriş Merkezi Hizmete Açıldı
Son Güncelleme: 30.09.2017 16:32

Nevşehir’de yapımı tamamlanan Nissara Alışveriş Merkezi, düzenlenen bir törenle hizmete açıldı.

Nevşehir'de yapımı tamamlanan Nissara Alışveriş Merkezi, düzenlenen bir törenle hizmete açıldı.

Nevşehir'in Milli İrade Caddesi üzerinde hizmete kazandırılan Nissara Alışveriş Merkezi'nin açılışına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Aksaray Valisi Aykut Pekmez, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Duygu Mühendislik İnşaat Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Doğan, Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Yavuz Karslıoğlu ile çok sayıda daire müdürü ve protokol mensupları katıldı.

Nissara Alışveriş Merkezi'nin açılışı nedeniyle önce protokol mensuplarına, merkezin yapımına ilişkin bir slayt gösterimi yapıldı. Daha sonra törene katılan protokol mensuplarına yönelik olarak verilen kokteylin ardından, protokol mensupları Alışveriş Merkezi'ndeki hizmet alanları gezerek, yetkililerden bilgiler aldılar.

Nissara Alışveriş Merkezi'nin hizmete kazandırılması nedeniyle düzenlenen açılış töreni öncesinde ve sonrasında Nevşehir Belediyesi Mehteran Bölüğü de kahramanlık marşları seslendirdi.

Şehir ekonomisine katkı sağlayacak

Daha sonra çok sayıda vatandaşın da katıldığı açılış töreninde konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, göreve ilk geldiğim dönemde özellikle gençlerin bir araya gelip hoşça vakit geçirecekleri, alışveriş yapabilecekleri ve eğlenebilecekleri alanların olmadığından sık sık şikayet ettiklerini hatırlattı. Ünver ' Şükürler olsun ki bugün nüfusuna göre bir çok ilde bir arada bulunmayan 2. bir Alışveriş merkezimizi daha hizmete kazandırmanın bahtiyarlığını yaşıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Nevşehirliler her türlü yeniliğe açık. Bu beni mutlu ediyor. Yakınlarınızla hoş ve nezih bir ortamda alışveriş yapabileceğiniz, dinlenebileceğiniz ve hoşça vakit geçirebileceğiniz ikinci bir alışveriş merkezimiz öyle inanıyorum ki şehir ekonomisine de önemli katkılar sağlayacaktır. Böyle bir merkezin hizmete kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.

Şehrin uğrak yeri olacak

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider de, Nevşehir açısından önemli bir yatırım olarak değerlendirdikleri Nissara Alışveriş Merkezi'nin sabırsızlıkla beklenilen bir yatırım olduğunu belirterek, vatandaşlara hayırlı olması temennisinde bulundu. Gizligider " Kısa sürede hemşehrilerimizin uğrak yeri olacağına inandığımız bu merkez, şehrimize de artı bir değer kazandıracaktır. Şehrimize böyle bir yatırım için risk alarak böylesine devasa bir merkezi hizmete kazandıran Duygu Mühendislik yöneticilerine teşekkür ediyorum. Halkımıza ve şehrimize hayırlı olsun" ifadelerini kullandı. - NEVŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Nissara Alışveriş Merkezi Hizmete Açıldı - Son Dakika


Advertisement