Nissara Avm'de 'Sevgililer Günü' İçin Sürpriz Hediyeler - Son Dakika

Nissara Avm'de 'Sevgililer Günü' İçin Sürpriz Hediyeler

05.02.2018 09:51
Nissara Avm'de 'Sevgililer Günü' İçin Sürpriz Hediyeler, System.String[]

Nissara Alışveriş ve Yaşam Merkezi 14 Şubat Sevgililer gününe hazırlamış olduğu sürpriz programlarla genç çiftleri unutmadı.

Nissara Alışveriş ve Yaşam Merkezi 14 Şubat Sevgililer gününe hazırlamış olduğu sürpriz programlarla genç çiftleri unutmadı.

Nissara AVM 14 Şubat Sevgililer Gününe özel alışveriş heyecanı ve sürpriz hediyeler ile genç çiftleri bekliyor. Nissara AVM'de Sevgililer Günü'ne özel 2-14 Şubat tarihleri arasında düzenleyeceği etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli vakit geçirme ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunacak.

Nissara AVM tarafından yapılan açıklamada, "13-14 Şubat tarihlerinde çiftlerin katılacağı yarışma eğlendirirken kazandıracak. Nissara AVM ziyaretçileri arasından en uyumlu ve birbirini en iyi tanıyan çiftlerin katılacağı yarışma sonunda kazananlar birbirinden özel hediyelerin sahibi olacaklar. 2-14 Şubat tarihleri arasında sosyal medya hesabı üzerinden aşkını en anlamlı sözlerle tarif eden AVM ziyaretçileri en özel Sevgililer Günü hediyesinin sahibi olacak. Verilen kelimelerle sevdiği kişiyi etiketleyip aşkını anlatarak en çok beğeniyi alan ilk 3 çift Sevgililer Günü'ne Kapadokya'nın büyülü manzarasında balon turu yaparak başlayacak, ardından Agarta Cave Hotel'de yenen güzel bir akşam yemeği sonrası otelde konaklayacaklar. 7-14 Şubat tarihleri arasında ise 50 TL alışveriş yapan Nissa Kart kullanıcıları, Sevgililer Günü kampanyasına katılarak yine birbirinden özel hediyeleri kazanma şansı bulacaklar. Ziyaretçiler, kampanya kapsamında mağazaların hediye kuponlarının bulunduğu balon havuzundan patlattıkları balonların içinden çıkan hediyelerin sahibi olacaklar" ifadelerini yer verildi. - NEVŞEHİR

Nissara Avm'de 'Sevgililer Günü' İçin Sürpriz Hediyeler

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Nissara Avm'de 'Sevgililer Günü' İçin Sürpriz Hediyeler - Son Dakika


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca: İstanbul, Bursa, Kocaeli, İzmir, 3'üncü zirveyi yaşıyor Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam