Nizip'e Yeni Bir Okul Daha Kazandırılıyor - Son Dakika

Nizip'e Yeni Bir Okul Daha Kazandırılıyor

(TOKİ) tarafından yapılması planlanan Kız Meslek Lisesi için çalışma başlatıldı.

Nizip'e Yeni Bir Okul Daha Kazandırılıyor, System.String[]

Nizip ilçesine Başbakanlık Toplu Konut İdaresi

(TOKİ) tarafından yapılması planlanan Kız Meslek Lisesi için çalışma başlatıldı.

TOKİ Yetkilisi İzzet Kaleli, Milli Eğitim Müdürvekili Metin Kılıçparlar ve Nizip Belediyesi personeli Müslüm Bozkurt ile birlikte, okulun yapılması planlanan Mimar Sinan Mahallesi'nde incelemelerde bulundu.

Nizip Milli Eğitim Müdürvekili Metin Kılıçparlar, yaptığı açıklamada, şu bilgileri verdi:

"Mimar Sinan Mahallesi'ne TOKİ tarafından yapılacak olan okulun alanı yaklaşık 11 bin metre kare. 720 öğrenci kapasiteli olacak okulun, 300 kişilik bir de pansiyonu olacak. Ayrıca, okula spor salonu ve 5 derslikli bir de anaokulu yapılacak."

- GAZİANTEP

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:40 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Nizip'e Yeni Bir Okul Daha Kazandırılıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sokak ortasında silah zoruyla genç kızı kaçırdılar! Ailesi peşine düşünce ortalık karıştı Parkta çocuklara cinsel organını gösteren yaşlı adam linç edilmekten son anda kurtuldu Sahte cankurtaranlardan sahilde turistleri korkutan şaka Cumhurbaşkanı Erdoğan sinyali vermişti! İlk kısıtlama haberi Edirne'den geldi Düğünden çıkıp balayına yetişmeye çalışan çift, gelinlik ve damatlıkla uçağa bindi Inter, 1 milyon euro bonservis bedeliyle Barcelona'dan Arturo Vidal'i transfer etti. "Pır pır" sesleri duyduğu için hastaneye gitti, kulağından canlı sinek çıkarıldı Karşılarında can veren kişiye aldırmadan bankta uyumaya devam ettiler