Nizip Kaymakamı Karadeniz, Sosyal Hizmet Dalında Yılın İdarecisi Seçildi - Son Dakika

Nizip Kaymakamı Karadeniz, Sosyal Hizmet Dalında Yılın İdarecisi Seçildi

11.01.2012 18:33
Nizip Kaymakamı Karadeniz, Sosyal Hizmet Dalında Yılın İdarecisi Seçildi, System.String[]

Sosyal Hizmet Dalı'nda, 2011 yılının en iyi mülki amiri Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz oldu.

Sosyal Hizmet Dalı'nda, 2011 yılının en iyi mülki amiri Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz oldu. Kaymakam Karadeniz, Türk İdareciler Derneği tarafından 'Sosyal Hizmet Dalı'nda yılın idarecisi seçildi.

Nizip'te yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde Türk İdareciler Derneği tarafından Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet Dalı'nda yılın idarecisi seçilen Karadeniz, Nizip'te vatandaşların yoğun sevgi gösterileriyle karşılandı.

Karşılamaya; Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, emniyet müdürü, askerlik şube başkanı, daire amirleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve kalabalık vatandaş grubu katıldı.

Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, konuşmasında, "Kaymakam Yaşar Karadeniz, aldığınız ödülden dolayı Nizipliler sizinle gurur duyuyor." dedi.

Kaymakam Karadeniz de "Bizim açımızdan bu değerlendirme gurur vericidir. Bu ödülü ben tek başıma değil, kamu kuruluşlarımızın yöneticileri, kamu çalışanlarımız, sivil toplum örgütlerimiz, meslek odalarımız, köy muhtarlarımız, halkımız ve yerel basınımızla birlikte aldık. Tüm ilçe halkına teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Nizip Kaymakamı Karadeniz, Sosyal Hizmet Dalında Yılın İdarecisi Seçildi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Nizip Kaymakamı Karadeniz, Sosyal Hizmet Dalında Yılın İdarecisi Seçildi - Son Dakika


Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı