Nizip'te Elazığlılar Gecesi Düzenlendi - Son Dakika

Nizip'te Elazığlılar Gecesi Düzenlendi

09.01.2012 14:20
Nizip'te Elazığlılar Gecesi Düzenlendi, System.String[]

Nizip'te, kamu ve kuruluşlarda görev yapan Elazığlılar, kendi aralarında tanışma ve dayanışma gecesi düzenledi.

Nizip'te, kamu ve kuruluşlarda görev yapan Elazığlılar, kendi aralarında tanışma ve dayanışma gecesi düzenledi.

İlçedeki Elazığlılar adına emekli Öğretmen Mesude Kuşaksız tarafından İkinci Bahar Lokantası'nda organize edilen gecede, bir araya gelen Elazığlılar, ilçeye yeni gelen ve Elazığlı olan polis ve öğretmenler ile tanışma fırsatı buldu. Elazığ müziklerinin çaldığı gecede birbirleriyle kaynaşan Elazığlılar bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Gecede bir konuşma yapan emekli öğretmen Mesude Kuşaksız, her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz gecedeki amacımız, Nizip'te bulunan Elazığlıları bir araya getirmek, birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu söyledi.

Geceye Şahinbey İlçe Kaymakamı Uğur Turan, Nizip Emniyet Müdürü Mustafa Kantar ve çok sayıda Elazığlı katıldı.

- GAZİANTEP

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Nizip'te Elazığlılar Gecesi Düzenlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Pentagon'dan Trump'a son dakika golü! Veda töreni yapılmayacak Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu