Nizip'te sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlama devam ediyor - Son Dakika

Nizip'te sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlama devam ediyor

04.05.2021 14:31
Nizip'te sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlama devam ediyor, System.String[]

Nizip'te belediye tarafından sivrisinek ve haşerelerin larvalama noktalarında ilaçlama çalışması gerçekleştirdi.

Nizip'te belediye tarafından sivrisinek ve haşerelerin larvalama noktalarında ilaçlama çalışması gerçekleştirdi.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile birlikte haşere ile mücadelede ortak bir çalışma yürüttüklerini belirtti.

Daha temiz ve sağlıklı bir Nizip için çalışmalarına devam edeceklerini aktaran Sarı, "Ekiplerimiz, çevre sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek haşerelere ve karasineğe karşı ilaçlama çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor. Dere yatakları, bina altı suları, doğal havuzlar, sulama havuzları başta olmak üzere kanalizasyon ve yağmur suyu drenaj hatlarında ve parklarda sinekle mücadele çalışmalarını yoğunlaştırmış durumdalar." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Nizip'te sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlama devam ediyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İsrail'in Gazze'deki zulmüne Avrupa'dan destek üstüne destek! Avusturya'nın ardından Çekya da bayrak çekti İsrail'in Gazze'deki zulmüne Avrupa'dan destek üstüne destek! Avusturya'nın ardından Çekya da bayrak çekti Ceza yemeye hazır olan Galatasaray yönetimi, binlerce taraftarı stada alıyor Ceza yemeye hazır olan Galatasaray yönetimi, binlerce taraftarı stada alıyor 71 yaşındaki adam kıskançlık krizine girdi; eşini 5 yerinden bıçaklayarak öldürdü 71 yaşındaki adam kıskançlık krizine girdi; eşini 5 yerinden bıçaklayarak öldürdü Muhalefet Partisi'nden Kanada Başbakanı Trudeau'ya çağrı: İsrail'e silah satışını durdurun Muhalefet Partisi'nden Kanada Başbakanı Trudeau'ya çağrı: İsrail'e silah satışını durdurun Annesinin sevgilisini bıçaklayan 19 yaşındaki genç: Bana saldırdı, kendimi korudum Annesinin sevgilisini bıçaklayan 19 yaşındaki genç: Bana saldırdı, kendimi korudum Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vaka sayılarındaki azalmanın aldığımız tedbirlerle alakası yok Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vaka sayılarındaki azalmanın aldığımız tedbirlerle alakası yok Davutoğlu'ndan kendisine Davutoğlu'ndan kendisine "hain" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: Konuşmak için aracıya ihtiyacımız yok Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı
Advertisement