NÖBETÇİ PERSONEL DE ÇİÇEKLERİN ÇALINMASINA ÖNLEM OLMADI - Son Dakika

NÖBETÇİ PERSONEL DE ÇİÇEKLERİN ÇALINMASINA ÖNLEM OLMADI

24.05.2022 10:31

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin, turistlerin en çok ziyaret ettiği Konyaaltı Varyantı'ndaki '#Antalya' yazılı fotoğraf çerçevesindeki çiçeklerin sık sık çalınması nedeniyle personel görevlendirmesi de önlem olmadı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin, turistlerin en çok ziyaret ettiği Konyaaltı Varyantı'ndaki '#Antalya' yazılı fotoğraf çerçevesindeki çiçeklerin sık sık çalınması nedeniyle personel görevlendirmesi de önlem olmadı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği alanlardan Konyaaltı Varyantı ile ilgili sosyal medya çalışması yaptı. Büyükşehir Belediyesi, geçen yıl Akdeniz, Konyaaltı Sahili ve Beydağları manzarasıyla turistlerin en çok fotoğraf çektirdiği varyanttaki seyir terasına '#Antalya' etiketi yazılı bir fotoğraf çerçevesi kurdu. Kentin sosyal medya paylaşımları ile daha çok görünür hale gelmesi için oluşturulan çerçeve, 12 ay boyunca mevsim çiçekleri ile süsleniyor.

Fakat bazı ziyaretçiler, fotoğraf çektikten sonra bu çiçekleri ya saksısıyla ya da çiçeği ile koparıp alıyor. İki hafta önce de fuşya renkli petunyalarla süslenen fotoğraf çerçevesindeki çiçekler, bazı ziyaretçilerce tamamen söküldü. Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, sökülen petunyaların yerine yenilerini dikti. Belediye, çiçeklerin hem bakımını yapması, hem çalınmasının önüne geçmek için burada bir personel görevlendirdi.

Ancak görevli personelin varlığı da çiçeklerin kopartılmasına engel olamadı. Personelin olmadığı zamanlarda çiçeklerin birçoğunun yapraklarının kopartıldığı, bazılarının da yerinden sökülerek götürüldüğü görüldü.

YORUMLAR
500
Aysu Bankoğlu: 'Gerekli Altyapı Yatırımlarının, Önlemlerin Alınmadığını Bir Kez Daha Yaşadığımız Seller ile Görmüş Olduk' Aysu Bankoğlu: 'Gerekli Altyapı Yatırımlarının, Önlemlerin Alınmadığını Bir Kez Daha Yaşadığımız Seller ile Görmüş Olduk' Almanya İçişleri Bakanı Faeser: Havalimanlarındaki personel eksikliği sebebiyle Türkiye'den geçici personel alınmasına imkan veriyoruz Almanya İçişleri Bakanı Faeser: Havalimanlarındaki personel eksikliği sebebiyle Türkiye'den geçici personel alınmasına imkan veriyoruz Rengarenk çiçeklerle kaplanan tarlalar ve dağlar drone'la görüntülendi Rengarenk çiçeklerle kaplanan tarlalar ve dağlar drone'la görüntülendi
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel NÖBETÇİ PERSONEL DE ÇİÇEKLERİN ÇALINMASINA ÖNLEM OLMADI - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement