Noel Coşkusu Alanya'da Başlıyor - Son Dakika

Noel Coşkusu Alanya'da Başlıyor

11.12.2015 12:35
Noel Coşkusu Alanya'da Başlıyor, System.String[]

Antalya'nın Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi tarafından yerleşik yabancılar için düzenlenen 6. Uluslararası Alanya Noel Pazarı, belediye arkasında başlıyor.

Antalya'nın Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi tarafından yerleşik yabancılar için düzenlenen "6. Uluslararası Alanya Noel Pazarı" Pazar günü Belediye arkasında başlıyor.

Alanya ilçesi'nde bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Uluslararası Alanya Noel Pazarı 13 Aralık Pazar günü Belediye arkasında başlıyor. Yabancı Dernekler ve Sivil Toplum Kuruluşlarının açacağı, hediyelik, sergi, yiyecek ve içecek stantlarının yanı sıra müzik ve dans gruplarını gösterileri, ziyaretçilere eğlenceli bir Pazar yaşatacak. Saat 10.00'da başlayacak Noel Pazarı, 13.00'de Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Kaymakam Hasan Tanrıseven'in konuşmalarıyla devam edecek. Resmi konuşmaların ardından Müzik Mozaik Korosu, Finlandiya Sumba Gurubu, Antalya Alman Korosu, Polonya Trzcina Hareket Tiyatrosu ve Vokal Topluluk Forte Meastro'nun konser ve gösterileri Uluslararası Alanya Noel Pazarı'na renk katacak. Program saat 20.00'de sonlanacak.

14 METRELİK NOEL AĞACI

Alanya Yaşam Hastanesi ve Mozaik İnşaat'ın ana sponsor olduğu, 6. Uluslararası Noel Pazarı için Belediye arkasındaki meydana 14 metrelik Noel ağacı monte edilerek süslendi. Ağaç çevresine çocuklar için workshop alanları ve eğlence grupları oluşturuldu. Santa Claus Evi ve fotoğraf köşesiyle Noel meydanını gezen misafirlere günün anısını belgeleme imkanı da sunuldu. - ANTALYA

Noel Coşkusu Alanya'da Başlıyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Noel Coşkusu Alanya'da Başlıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Koronavirüs tedbirleri almaya mecburuz ve alacağız İstanbul'un ortasında vahşet! 4'ü yavru 7 kedi parçalanmış halde bulundu 40 bin TL'lik kürk yaptıran Bülent Ersoy'dan bir garip çıkış: Asgari ücretlilere üzülüyorum Fenomen Hanife Gürdal ve eşinin romantik anları! Canlı yayında evlilik teklifi etti CHP'li Yarkadaş'tan bomba iddia: Berat Albayrak Türkiye Varlık Fonu'ndaki görevinden de istifa etti Polise, "Başıma silah dayayıp, 600 bin liramı gasbettiler" diyen kadın parayı kumarda kaybetmiş Mahalleliye 'Çay paketliyoruz' dedikleri depoda cinsel içerikli ürün imal eden zanlılar suçüstü yakalandı Köy halkının yokluğunu fırsat bilen sapık, 8 çocuğu istismar edip cinsel organlarının fotoğrafını çekti