Nokia'da büyük deprem! - Son Dakika

Nokia'da büyük deprem!

26.11.2012 18:00
Nokia'da büyük deprem!, System.String[]

Nokia, tam da Lumia 920 ile rahat bir nefes alacakken, bu büyük depremle sarsıldı!

Nokia uzun süren sessizliğinin ardından, tam yeni Windows 8 Phone tabanlı telefonları ilepatlama yapmaya hazırlanmıştı ki bu sefer de şirketin görüntü alma departmanında çalışanönemli isimlerden bir tanesi onu terk etti.

Damian Dinngin, uzun süredir Nokia'nin görüntü bölümü başında bulunuyorduk. 41 Mega piksellikçok ses getiren Nokia 808 Pureview ve yeni Nokia Lumia 920 cihazlarında bulunan tüm kameraözellikleri üzerinde itinalı bir şekilde çalışan Dinngin, bu ay sonunda firma ile bağlarınıkoparacağını dile getirdi.

Nokia UK tarafından yapılan bir açıklamadaysa, kendisinin firma ile Finlandiya'ya taşınmaktansaişini bırakmayı tercih ettiği basına yapılan açıklamada kullanılan mazeret oldu. "Kendisi, firmaolarak girdiğimiz yeni yapılandırma gereğince, bulunduğu pozisyondan istifa etmiş durumda. 30 Kasim itibari ile artik firmamız ile alakalı tüm ilişkisini kesecek. Kendisine firmamız içinverdiği emeklerden dolayı teşekkür eder, hayatta başarılar dileriz." şeklinde bir basın açıklamasıyapan Nokia, kendisinin ne kadar değerli bir çalışanları olduğuna da değindi.

Dinning'nin verdiği bu karar, eminiz ki Nokia'a üzerinde büyük bir yara açacak zira kendisi 2004yılından beri firmanın tüm görüntü teknoloji departmanını omuzlarında taşıyordu üstlenmişti.

Nokia'da büyük deprem!
Nokia'da büyük deprem!

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Nokia'da büyük deprem! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'den güzel haberler art arda geldi! Depremden 16 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkartıldı Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 28 yaşındaki futbolcu kurtarıldı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 16 kullanıcı tespit edildi, 3 kişi gözaltında Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 24'e, yaralı sayısı 804'e yükseldi İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak