Nokia'dan 6 Yeni Canavar Birden! - Son Dakika

Nokia'dan 6 Yeni Canavar Birden!

15.02.2012 14:00
Nokia'dan 6 Yeni Canavar Birden!

Bir değil, iki değil... Nokia, tam 6 yeni cep telefonuyla büyük bir şov yapmanın peşinde!

Hüseyin Cem Köylü

Nokia, Barcelona'da düzenlenecek olan Mobile World Congress (MWC) 2012 için, aralarında Lumia 900'ün uluslararası versiyonunun da bulunduğu 6 yeni cihaz hazırladı. Kadro, Pocket Now sitesi tarafından sızdırıldı. Şubat sonunda Barcelona'ya Nokia, 3 adet akıllı ve 3 adet standart telefonu getirecek.

Akıllı telefonlardan ikisi, uluslararası market için hazırlanmış bir Lumia 900 ve bütçe dostu Lumia 610 olacak. Lumia 900, 4.3 inç ekrana sahip ve Amerika'da LTE desteği ile sunulmuştu. Finli firma, şimdi dünyanın geri kalanı için LTE'siz modeli hazırlıyor.

Diğer telefonlar hakkındaki bilgiler, henüz sadece isimlerinden ibaret: Asha 302, Asha 203 ve Asha 202. Nokia, Apple ve Android cihazların hüküm sürdüğü akıllı cep pazarından pay almanın peşinde. Yeni telefonlarla ilgili daha detaylı bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak: Chip.com.tr
YORUMLAR
500
İsmi Beşiktaş ile anılan yıldız oyuncu futboldan emekli oldu! Sime Vrsaljko, henüz 31 yaşında yeşil sahalara veda etti İsmi Beşiktaş ile anılan yıldız oyuncu futboldan emekli oldu! Sime Vrsaljko, henüz 31 yaşında yeşil sahalara veda etti

Son Dakika Teknoloji Nokia'dan 6 Yeni Canavar Birden! - Son Dakika


Advertisement