Nokia'ya Meydan Okuyan Telefon Devi! - Son Dakika

Nokia'ya Meydan Okuyan Telefon Devi!

13.01.2012 12:00
Nokia'ya Meydan Okuyan Telefon Devi!, System.String[]

Cep telefonu devi, 14 yıldır saltanat hayatı süren Nokia'ya adeta meydan okuyor!

Yıllar yılı Nokia, cep telefonu piyasasının bir numaralı ismi oldu. Kullanıcılar, ilk cep telefonlarını ya Nokia'dan ya da o zamanın diğer popüler markası Sony Ericsson'dan aldılar. Ancak bugün her şey değişti. Akıllı telefonların sahne almasıyla beraber cep telefonu pazarında da büyük bir savaş başladı, efsane şirketlerin telefon satışları düşüşe geçti.

Samsung da bugünü iyi değerlendiren şirketlerden biri... Henüz Nokia'yı tam anlamıyla tahtından eden bir şirket olmadı; ancak 2012 yılında bu tablo değişebilir. Samsung, satışlarını bu hızla artırmaya devam ederse 14 yıllık bir Nokia krallığını da ortadan kaldırmış olacak.

Satışlarını günden güne artıran Samsung'un aksine Nokia, tahtını kaybetmemek adına mücadele veriyor. Ancak Symbian'dan sonra Microsoft'la anlaşarak Windows Phone ile beraber yeni Lumia serisini sahneye çıkaran Nokia'nın ilk etapta başarılı olduğunu söylemek de oldukça güç.

Sanırız 2012 yılı çok şeylere gebe... Bakalım bu kıran kırana süren savaşın galibi kim ya da kimler olacak?

Bilgi için: Samsung

Telefon: (212) 288 56 38

Nokia'ya Meydan Okuyan Telefon Devi!
Nokia'ya Meydan Okuyan Telefon Devi!
Nokia'ya Meydan Okuyan Telefon Devi!

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Nokia'ya Meydan Okuyan Telefon Devi! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Real Madrid deplasmanda Barcelona'yı 3-1 mağlup etti Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Erzurum'da bir gol daha! Top ikinci kez ağlarla buluştu Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Almanya'da Türk iş insanına polis şiddeti! İşçilerin önünde yere yatırılarak darbedildi Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı