Son Dakika Haberleri: NORM Cıvata'dan Globalleşme Atağı

NORM Cıvata'dan Globalleşme Atağı

3 ay önce

Cıvata, Türkiye lideri olan Norm Cıvata, globalleşme hamlelerini somutlaştırmak adına gözünü Doğu Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri pazarlarına dikti.

NORM Cıvata'dan Globalleşme Atağı, System.String[]

NORM CIVATA YURT DIŞINDA FABRİKA KURACAK

Volkswagen Group, AUDI,  Porsche,  Tesla,  Jaguar,  Land Rover,  Fiat,  Renault,  Mercedes Benz Türk, Daimler Kamyon, MAN, Toyota, BMC,  Türk Traktör,  Volvo,  Scania ve  Tesla gibi otomotiv devlerinin bağlantı elemanları tedarikçisi olan NORM Cıvata, dünya çapındaki müşterilerine daha rahat erişebilmek adına globalleşme yolunda adımlar atıyor.

İLK HEDEF DOĞU AVRUPA

Globalleşme hedefleri çerçevesinde ilk olarak Doğu  Avrupa'yı gündemlerine aldıklarını belirten  Norm Cıvata Yönetim Kurulu Başkanı  Fatih Uysal, "Uzun zamandır globalleşme konusunda düşüncelerimiz ve araştırmalarımız var. Şu anda Doğu  Avrupa ülkelerinden birinde imalat noktası oluşturmayı düşünüyoruz. Bu bölgede 7-8 ülke araştırdık. Bizim ana pazarımız  Avrupa olduğu için, bu pazarın içerisinde aktif olarak yer almak istiyoruz" dedi.

AMERİKA'DA DA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Amerika'da üretim standartlarının farklı olmasından dolayı öncelikli hedeflerinin imalat değil pazarlama olduğunu belirten  Uysal, " Amerika Birleşik Devletleri pazarı, kendine has bazı karakteristik özelliklere sahip. Bu sebeple ilk olarak burada pazarlama faaliyetlerimize yönelik bir nokta oluşturmak istiyoruz. İlerleyen yıllarda ise bölgenin kendine has özelliklerine hâkim Amerikalı bir şirketle ortaklık kurarak burada da üretim faaliyetleri yürütmeyi planlıyoruz. Şu an  Tesla ile çalışıyoruz. Eğer onlarla aramızdaki ilişki beklediğimizden hızlı ilerlerse, bu süreci hızlandırmayı da düşünebiliriz" diye konuştu.

Uysal ayrıca şu anda holdingleşme çalışmalarının da hız kesmeden sürdüğünü ve 2018 senesinde bu çalışmaları da tamamlayarak kurumsallaşma konusundaki hedeflerine ulaşmayı planladıklarını belirtti.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Cinsel İlişki Sırasında Aşırı Zevkten Tek Gözünü Kaybetti Kışlalardaki "Tanrımıza Hamdolsun" Şeklindeki Yemek Duası "Allahımıza Hamdolsun" Şeklinde Değiştirildi
Melih Gökçek Ateş Püskürdü: Onur Yoksunları, İspat Etmezseniz Şerefsizsiniz