Son Dakika Haberleri: Norveçli Katilin Listesinde Avrupalı Liderler Var

Norveçli Katilin Listesinde Avrupalı Liderler Var

8 yıl önce

İngiliz gazeteler, Norveçli saldırganın "İslam'ı yaydıkları" gerekçesiyle ölüm listesine aldığı bazı isimlere dikkat çekiyor.

Norveçli Katilin Listesinde Avrupalı Liderler Var, System.String[]
İngiliz gazeteler, Norveçli saldırganın "İslam'ı yaydıkları" gerekçesiyle ölüm listesine aldığı bazı isimlere dikkat çekiyor. Bu isimler arasında en çok dikkat çekenleri arasında İngiltere'nin İşçi Partili eski başbakanları Tony Blair ve Gordon Brown ile Galler Prensi Charles yer alıyor.

Saldırganın listesi, sadece İngiliz yöneticilerle sınırlı değil. Listede ayrıca, Almanya Başbakanı Angela Merkel'den Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy'e pek çok isim hedef gösteriliyor. Norveçli katil ayrıca, ünlü TV spikeri Jeremy Clarkson'un Sunday Times'da yazdığı, "(İngiltere bayrağını işaret ederek) Burası dünyada ulusal bayrağın saldırganca bulunduğu tek ülke. " sözlerini överek, "Ulusal bayrağa bağnazlık diye itibar etmeme durumu, Batı'daki tüm ülkelerde görülüyor" diye yorumda bulunuyor.Gaziantepli Girişimci Ürettiği Streçleme Makinesi ile Halı ve İplik Sektöründe İtalyanların Tahtını Salladı 27 Yaşındadaki Sperm Donörü, Genç Yaşında 18 Çocuk Babası Oldu

Son Dakika! ABD Başkanı Trump, ABD Askerinin Suriye'den Neden Çekileceğini Duyurdu