Nostaljik Tramvayda 'Ayağa Basma' Kavgası Kamerada - Son Dakika

Nostaljik Tramvayda 'Ayağa Basma' Kavgası Kamerada

13.07.2018 09:43

Nostaljik tramvayda 'ayağa basma' kavgası kamerada Kadınlardan biri bastonla saldırınca ortalık karıştı Kavgaya Taksim'de görevli Özel Harekat Polisleri müdahale ettiİSTANBUL - Taksim-Tünel arasında sefer yapan Nostaljik Tramvay'da dün akşam saatlerinde aralarında turistlerin de olduğu...

Nostaljik tramvayda 'ayağa basma' kavgası kamerada

Kadınlardan biri bastonla saldırınca ortalık karıştı

Kavgaya Taksim'de görevli Özel Harekat Polisleri müdahale etti

İSTANBUL - Taksim-Tünel arasında sefer yapan Nostaljik Tramvay'da dün akşam saatlerinde aralarında turistlerin de olduğu kadınlar arasında 'ayağa basma' kavgası yaşandı. Kadınlardan biri bastonla saldırınca ortalık karıştı. Kavgaya Taksim'de görevli Özel Harekat Polisleri müdahale ederken kadınlardan bazıları gözyaşlarına boğuldu.

Taksim-Tünel arasında sefer yapan Nostaljik Tramvay'da dün akşam saatlerinde aralarında turistlerin de bulunduğu kadınlar arasında sözlü tartışma yaşandı. Edinilen bilgiye göre elinde bastonu bulunan Mısırlı kadın turist Nostaljik Tramvay'a bineceği esnada bir kadınının ayağına bastı. İki grup arasında daha sonra sözlü tartışma başladı. Mısırlı kadın turistlerin Türkçe olarak 'polis' diye bağırması üzerine olay yerine Özel Harekat Polisleri geldi. Kadınlardan biri kavgada bastonla saldırınca bir anda ortalık karıştı. Kadınların bazıları gözyaşlarına boğuldu.

Grubu sakinleştirmeye çalışan Güven Timleri daha sonra turistleri Nostaljik Tramvay'dan indirdi. Birbirlerinden şikayetçi olmayan iki grup daha sonra sessizce dağıldı. Nostaljik Tramvay'daki turistlerin kavgasını vatandaşların film izler gibi izlemesi kameralara yansıdı.

Nostaljik Tramvayda 'Ayağa Basma' Kavgası Kamerada
Nostaljik Tramvayda 'Ayağa Basma' Kavgası Kamerada
Nostaljik Tramvayda 'Ayağa Basma' Kavgası Kamerada
Nostaljik Tramvayda 'Ayağa Basma' Kavgası Kamerada

YORUMLAR
500
Taksim'de dehşet anları kamerada: İngiliz turisti bıçaklayıp gasp ettiler Taksim'de dehşet anları kamerada: İngiliz turisti bıçaklayıp gasp ettiler İZMİR'DE ÇOCUĞA TRAMVAYIN ÇARPTIĞI KAZA ANI ARAÇ KAMERASINA YANSIDI İZMİR'DE ÇOCUĞA TRAMVAYIN ÇARPTIĞI KAZA ANI ARAÇ KAMERASINA YANSIDI Malatya'nın yeni AVM'si Kurban Bayramı sonrasında hizmette Malatya'nın yeni AVM'si Kurban Bayramı sonrasında hizmette
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Nostaljik Tramvayda 'Ayağa Basma' Kavgası Kamerada - Son Dakika


Advertisement