Nt, 2 Kitap Alana 3.'sünü Hediye Ediyor - Son Dakika

Nt, 2 Kitap Alana 3.'sünü Hediye Ediyor

05.01.2012 12:53
Nt, 2 Kitap Alana 3.'sünü Hediye Ediyor, System.String[]

2012 yılını 'Çok Okuma Yılı' ilan eden NT Mağazaları okuma alışkanlığını arttırmak amacıyla ilk projesini hayata geçirdi.

2012 yılını 'Çok Okuma Yılı' ilan eden NT Mağazaları okuma alışkanlığını arttırmak amacıyla ilk projesini hayata geçirdi. NT Mağazalarının çok okuma yılı etkinlikleri kapsamındaki ilk projesi olan 'Çok Okuyan Çok Bilir' kampanyası ile 2 kitap alana 3.'sünü hediye ediliyor.

NT Mağazaları Genel Müdürü Şeref Zekai Kolak, 2011 yılı içerisinde 16 milyon 694 bin 364 kitap satarak Türkiye'deki okuma alışkanlığının artmasına katkıda bulunduklarını belirterek, 'NT Mağazaları olarak yeni bir projeye daha imza atıyoruz. Projemizin adı, 'Çok Okuyan Çok Bilir' bu proje kapsamında Mağazalarımızdan 2 kitap alana 3.'sünü biz hediye ediyoruz' açıklamasında bulundu. Kolak, en büyük hedeflerinin, okuma alışkanlığı kazandırmanın yanı sıra okuyanların da daha çok okumasını teşvik etmek olduğunu söyledi.

Kolak, 2010 yılında 15 milyonu aşkın kitap sattıklarını, 'Türkiye'nin ilk ve tek uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji markası olarak hizmet veriyoruz. 2010 yılında 15 milyon 151 bin 697 tane kitap sattık. Bu sayıyı 2011 yılında 16 milyon 694 bin 364'e çıkardık. Yaptığımız projelerle hedefimiz 2012 yılında bu sayıyı 20 milyona çıkarmak' dedi.

Nt, 2 Kitap Alana 3.'sünü Hediye Ediyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Kültür Sanat Nt, 2 Kitap Alana 3.'sünü Hediye Ediyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın