Son Dakika Haberleri: Nt Mağazaları 2012'yi 'çok Okuma Yılı' İlan Etti

Nt Mağazaları 2012'yi 'çok Okuma Yılı' İlan Etti

7 yıl önce

Cumhurbaşkanlığı'nın "Türkiye Okuyor" projesinin destekçilerinden olan eğitim ve kültür mağazaları zinciri NT, 2012'yi "Çok Okuma Yılı" ilan etti.

Nt Mağazaları 2012'yi 'çok Okuma Yılı' İlan Etti, System.String[]
Cumhurbaşkanlığı'nın "Türkiye Okuyor" projesinin destekçilerinden olan eğitim ve kültür mağazaları zinciri NT, 2012'yi "Çok Okuma Yılı" ilan etti. Türkiye'de kitap okumayı sevdirmeyi ve okuma alışkanlığı kazandırmayı misyon edinen NT Mağazaları, bu ay başlayacak etkinlik takviminde, geçen yıllardaki birçok etkinliğini geliştirerek sürdürecek. Bunun yanısıra "Çok Okuyan Çok Bilir", "Oyunlu Kitap Kulübü" gibi yeni ve sürpriz birçok proje de hayata geçirilecek.

NT İzmir Konak Mağazası Yöneticisi Bahadır Ulguner, "2012 yılı projelerimizin başında, 'Çok Okuyan Çok Bilir' kampanyası geliyor. 'Kitap Fidanları' projemiz de artarak devam edecek. Yeni projelerimizden biri de 'Oyunlu Kitap Kulübü' olacak." dedi. Bunların yanısıra Kimse Yok mu Derneği işbirliğiyle okuma salonları ve kütüphaneler kurmayı planladıklarını kaydeden Olguner, okumaya elverişli ortamlar sağlamayı amaçladıklarını ifade etti.

Türkiye'nin tek uluslararası eğitim ve kültür perakende zinciri NT yurtiçinde 120 ve sekiz ülkede toplam 17 mağazayla hizmet veriyor. NT, 2010 ve 2011 yıllarındaki okuma kampanyalarıyla 150 bin kişiye ulaştı, çevreci çalışmalarıyla da 77 bin fidan dikti.Yerde Bulduğu Para Dolu Cüzdanı Cebine Böyle Attı Çadırda Elektrik Akımına Kapılan 14 Kurbanlık Büyükbaş, Telef Oldu

Eski Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kofi Annan Hayatını Kaybetti