NTV ile yollarını ayıran Ali Ece, TRT Spor'a transfer olduğunu duyurdu - Son Dakika

NTV ile yollarını ayıran Ali Ece, TRT Spor'a transfer olduğunu duyurdu

14.09.2020 23:13

Ünlü spor yorumcusu Ali Ece, TRT Spor'a transfer olduğunu açıkladı. Ece, son olarak NTV'de Nebil Evren ile birlikte "90+" programında yer alıyordu.

NTV ile yollarını ayıran Ali Ece'nin yeni adresi merak konusuydu. Ünlü yorumcu, bu sezon hangi kanalda yer alacağını sosyal medya hesabından paylaştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ece, Artık her pazartesi gecesi Türkiye Süper Ligi'ni görüntülerle yorumlamak üzere Özgür Buzbaş ve her salı gecesi İngiltere Premier Lig dahil Avrupa futbolunu yorumlamak üzere Erbatur Ergenekon ile beraber TRT Spor ekranlarında olacağım, görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.

NTV ile yollarını ayıran Ali Ece, TRT Spor'a transfer olduğunu duyurdu

SON OLARAK NTV'DE GÖREV ALDI

Ali Ece, son olarak NTV'de Nebil Evren ile birlikte "90+" programında futbol maçlarını yorumluyordu.

NTV ile yollarını ayıran Ali Ece, TRT Spor'a transfer olduğunu duyurdu

Son Dakika Spor NTV ile yollarını ayıran Ali Ece, TRT Spor'a transfer olduğunu duyurdu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Farkındalık yaratmak için enkaz üzerinde poz veren Itır Esen, linç edilmeye başlandı Yeni yılla birlikte normalleşme adımları atmaya başladılar! İşte bankaların güncel mesai saatleri Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Survivor 2021'in 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Steven ve Çağrı birbirine giriyor Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yeşim Taşova, Çin aşısındaki yan etkileri tek tek sıraladı İki otomobil çarpıştı, ortalık can pazarına döndü: 3 ölü, 4 yaralı Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu