Son Dakika Haberleri: Nüfüs Müdürü, Hizmeti Fatma Nine'nin Ayağına Götürdü

Nüfüs Müdürü, Hizmeti Fatma Nine'nin Ayağına Götürdü

3 ay önce

MANİSA'nın Sarıgöl İlçesi Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü İlvan Kırdağ, evrak işlemleri için gelemeyen yatalak Fatma Sivritaş'ın (90) evine giderek, işlemlerini gerçekleştirdi.

Nüfüs Müdürü, Hizmeti Fatma Nine'nin Ayağına Götürdü, System.String[]
MANİSA'nın Sarıgöl İlçesi Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü İlvan Kırdağ, evrak işlemleri için gelemeyen yatalak Fatma Sivritaş'ın (90) evine giderek, işlemlerini gerçekleştirdi.

Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde, Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü İlvan Kırdağ, evrak işlemleri için müdürlüğe gelemeyen yatalak hasta Fatma Sivritaş'ı mesai saati dışında Afşar Mahallesi'ndeki evinde ziyaret ederek, işlemlerini yaptı. 'Halka hizmet, hakka hizmettir' anlayışıyla çalıştıklarını ifade eden Kırdağ, "Fatma ninemizi nüfus müdürlüğümüze gelemeyecek durumda olduğu için resmi iş ve işlemlerini tamamlamak üzere evinde ziyaret ettik. Kendisinin hem işlemlerini yaptık, hem de hayır duasını aldık. Fatma ninemize Allah'tan acil şifalar diliyorum" dedi.

Fatma Sivritaş da ziyaretinden dolayı Kırdağ'a teşekkür ederek, "Bu halde ben nasıl hükümet konağına çıkardım. Allah müdürümüzden razı olsun" diye konuştu.

- Manisa18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi Arasındaydı! Konkordato İlan Eden Destebaşı Grup, Tekrar Üretime Başladı

Son Dakika! İstanbul'un Göbeğinde Kebapçı Dükkanına Silahlı Saldırı! Ölü ve Yaralılar Var