Numan Kurtulmuş, Hacı Bektaş Veli'yi vefatının 749. yılında rahmetle andı - Son Dakika

Numan Kurtulmuş, Hacı Bektaş Veli'yi vefatının 749. yılında rahmetle andı

16.08.2020 13:41
Numan Kurtulmuş, Hacı Bektaş Veli'yi vefatının 749. yılında rahmetle andı, System.String[]

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Hacı Bektaş Veli'yi vefatının 749. yılında rahmetle andı.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Hacı Bektaş Veli'yi vefatının 749. yılında rahmetle andı.

Kurtulmuş, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, bugün dünyanın, Anadolu irfanına her zamankinden çok ihtiyacının olduğunu belirtti.

Numan Kurtulmuş, "Bizim yolumuz, irfan mektebinin yoludur. Bu yol, birliği, beraberliği, kardeşliği çoğaltan bir yoldur. Bu yolun büyük erenlerinden Hacı Bektaş Veli'yi vuslatın 749. yılında rahmetle anıyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Numan Kurtulmuş, Hacı Bektaş Veli'yi vefatının 749. yılında rahmetle andı - Son Dakika


Son Dakika

Rusya'nın dış borcu 470,1 milyar dolara düştü Avrupa Merkez Bankası, faiz ve Pandemi Acil Varlık Alım Programı'nda değişikliğe gitmedi Hollanda Kralı, 6 kişiyi öldürüp müebbet hapis cezası alan Cevdet Yılmaz'ı affetti Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Olimpiyat Stadı'nda bir gol daha! Meşin yuvarlak 5. kez ağlarla buluştu Son Dakika! Endonezya Talaud Adaları açıklarında 7,1 büyüklüğünde deprem Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor