Numaranızı iPhone ve Android'de nasıl gizli hale getirebilirsiniz? - Son Dakika

Numaranızı iPhone ve Android'de nasıl gizli hale getirebilirsiniz?

27.04.2021 06:30
Numaranızı iPhone ve Android'de nasıl gizli hale getirebilirsiniz?, System.String[]

Belki yeni bir numaranız vardır ve bunu başkalarıyla paylaşmak istemezsiniz. Sebepler ne olursa olsun numaranızı nasıl özel yapacağınızı size göstereceğiz.

Android veya iPhone'unuzu kullanarak arama yaptığınızda, numaranızı gizleyebilir ve başkalarına bilinmeyen numara olarak gösterebilirsiniz. Belki yeni bir numaranız vardır ve bunu başkalarıyla paylaşmak istemezsiniz. Sebepler ne olursa olsun numaranızı nasıl özel yapacağınızı size göstereceğiz.

Numaranızı nasıl özel yapabilirsiniz

Numaranızı hem Android hem de iPhone'da gizli hale getirmenin birkaç yolu vardır.

Kimliğinizi yalnızca bireysel aramalar için gizlemek istiyorsanız, sahip olduğunuz en basit seçenek, aramak üzere olduğunuz numaranın önüne bir rakam dizisi eklemektir. Bu nedenle, numaranızı bireysel aramalar için özel yapmak için ön rakamı, ardından numarayı ekleyin ve artık hazırsınız.

Diğer bir seçenek de operatörünüzden numaranızı özel yapmasını istemektir. Operatörünüzle iletişime geçin ve seçeneğin mümkün olup olmadığını sorun.

Son olarak, Android veya iPhone'unuzdaki ayarları kullanarak numaranızı gizli yapabilirsiniz.

Android cihazlar için:

Telefon uygulamasını açın

Ekranın sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayın

Ayarlar'ı tıklayın

Şimdi, Arayan Kimliği seçeneğini bulmanız gerekiyor. Kullandığınız telefonun modeline bağlı olarak "Aramalar" altında veya "Diğer" altında olabilir

Arayan Kimliğini bulduğunuzda kapatın.

İPhone'lar için:

Ayarlar uygulamasını açın

Şimdi Telefon'a dokunun

Arayan Kimliğimi Göster'e dokunun

Kapatmak için anahtara dokunun.

Bu kadar. Gördüğünüz gibi, numaranızı özel yapmak için birkaç yöntem var, bu yüzden en uygun olanı seçin.

Kaynak: Tekmoloji

Son Dakika Teknoloji Numaranızı iPhone ve Android'de nasıl gizli hale getirebilirsiniz? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yaraladığı kişileri hastaneye götürmeye gelenleri de affetmedi! 3 ölü, 2 yaralı Yaraladığı kişileri hastaneye götürmeye gelenleri de affetmedi! 3 ölü, 2 yaralı 32 yaşındaki kadın, odasının kapısına asılı halde bulundu 32 yaşındaki kadın, odasının kapısına asılı halde bulundu Kariyerine Avrupa'da devam etmek isteyen Uğurcan Çakır, Trabzonspor'da son maçına çıkıyor Kariyerine Avrupa'da devam etmek isteyen Uğurcan Çakır, Trabzonspor'da son maçına çıkıyor Kafasına poşet geçirdi, piknik tüpünün gazı ile intihar etti Kafasına poşet geçirdi, piknik tüpünün gazı ile intihar etti Kassam Tugayları, Ayyaş-250 füzelerinin görüntülerini ilk kez yayınladı! İsrail'i tam kalbinden vurmuştu Kassam Tugayları, Ayyaş-250 füzelerinin görüntülerini ilk kez yayınladı! İsrail'i tam kalbinden vurmuştu Koronavirüs testi pozitif olan genç kadın, arkadaşlarıyla alkol alıp ormanda kayboldu Koronavirüs testi pozitif olan genç kadın, arkadaşlarıyla alkol alıp ormanda kayboldu SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz ABD'ye 86 milyon dolar uçurmuş SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz ABD'ye 86 milyon dolar uçurmuş "Korona var öpme" klibi çeken ünlü türkücü Aydın Aydın, salgından kaçamadı
Advertisement