Son Dakika Haberleri: Nurcan, Eteğinin Bulunduğu Yerde İkinci Kez Arandı (2)

Nurcan, Eteğinin Bulunduğu Yerde İkinci Kez Arandı (2)

5 gün önce

AYAKKABISI BULUNDUKars'ın Sarıkamış ilçesinde kaybolan 3 yaşındaki Nurcan Sade'nin bulunması için yürütülen arama çalışmaları hem karada hem de köyün içinden geçen dere yatağında devam ediyor.

Nurcan, Eteğinin Bulunduğu Yerde İkinci Kez Arandı (2), System.String[]
AYAKKABISI BULUNDU

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde kaybolan 3 yaşındaki Nurcan Sade'nin bulunması için yürütülen arama çalışmaları hem karada hem de köyün içinden geçen dere yatağında devam ediyor. Çalışmalarının yoğunlaştırıldığı dere yatağının Kazıkkaya ile Güllüce Köyleri arasındaki mevkiide yapılan aramaların 6'ncı gününde küçük kıza ait ayakkabısı JAK timleri tarafından bulundu. Ayakkabının bulunması arama çalışmalarını sürdüren ekipleri heyecanlandırdı. Nurcan Sade'yi arama çalışmaları ayakkabının bulunduğu dere kenarlarında devam ediyor.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 04:30 Kaynak: DHAYeni Askerlik Sisteminde Bedelli Ücreti Ne Kadar Olacak? İşte Tüm Merak Edilenler Cumhurbaşkanı Erdoğan Devreye Girdi, Trabzonspor Ceza Almadı Müge Anlı ile Tatlı Sert Programındaki Minik Ecrin Olayı İzleyicilerin Kanını Dondurdu! İşte YSK'nin İstanbul Kararına Karşı Çıkan 4 Üyenin Muhalefet Şerhi