Son Dakika Haberleri: Erdoğan'ın Tepki Gösterdiği Nurettin Yıldız'dan Kadınlar İçin Skandal Yorum

Erdoğan'ın Tepki Gösterdiği Nurettin Yıldız'dan Kadınlar İçin Skandal Yorum

4 ay önce

Skandal açıklamalara imza atan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da tepki gösterdiği Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız, şimdi de kadınların kıyafetleri üzerine yaptığı yorumla gündeme geldi.

Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız, "6 yaşında çocukla evlenilebileceği" ve "asansörde halvet olabileceği" gibi skandal fetvalarına bir yenisini daha ekledi. Kadınlara kendine göre puan veren Yıldız, "Tesettürle para etmeye başlıyor" ifadelerini kullandı.

"BİR TESETTÜRLE 90 PUANLIK KADIN OLUYOR"

Nurettin Yıldız, "Kadın, bu Avrupalılar gibi çıplak gezinse 60-70 puanlık bir kadın, bir tesettürle 90 puanlık kadın oluyor, yani çekicilik, cazibe açısından… Çıplaklığı para etmiyor, etek giyse para etmiyor, tesettürle para etmeye başlıyor" dedi. İşte o skandal sözlerin videosu...

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Öte yandan, "Kadınlar dayak yiyorlarsa şükretsinler" diyen Nurettin Yıldız'a Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tepki gelmişti. Kadınlara ve çocuklara yönelik şiddeti kınayan Erdoğan, bunun kültürümüzde bir yeri olmadığını söyleyerek, "Bazılarının dikkat çekmek için kavramları eğip, bükerek söyledikleri sözlerin hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur" demişti.

Erdoğan'dan "Dayak Yiyen Kadın Şükretsin" Diyen İlahiyatçı'ya Sert Tepki: Bunlar İslam'ı Bilmeyecek Kadar Acizler
Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Nöbet Tutan Askeri Kafasına Miğferle Vurarak Öldüren Astsubayın Terör Bağlantısı Ortaya Çıktı

Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu