Nurgül Yeşilçay'ın Kırmızı Kıyafeti Olay Oldu - Son Dakika

Nurgül Yeşilçay'ın Kırmızı Kıyafeti Olay Oldu

30.10.2013 12:01
Nurgül Yeşilçay'ın Kırmızı Kıyafeti Olay Oldu, System.String[]

'Ömür Törpüsü' programına katılan Nurgül Yeşilçay, giydiği kırmızı derin göğüs dekolteli kıyafetiyle Twitter'ı salladı.

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, ''Aşk Kırmızı'' filmindeki jartiyerli kıyafetlerinden sonra Ömür Özdemir'in sunduğu 'Ömür Törpüsü' programında giydiği kırmızı ve hayli seksi elbisesi resmen gündeme oturdu.

Program birbirinden ilginç diyaloglara sahne olurken kıyafetiyle sınırları zorlayan Nurgül Yeşilçay ise yorum yağmuruna tutuldu.

TWİTTER SALLANDI

Hem derin yırtmaçlı hem de göğüs dekolteli mini kırmızı elbisesiyle programa çıkan ünlü oyuncu, sosyal medyayı salladı.

İşte o yorumlar;

-Bu Nurgül Yeşilçay uykusunda Adriana Lima yutmuş sanırım. O nasıl güzellik ya.

-Nurgül'ün kırmızı kıyafetinden sunucunun dili tutulmuş sanırım

-Nurgül Yeşilçay'ın o kıyafeti neydi öyle yaa... Gözlerimi alamadım.

-Kırmızı dekolteli kıyafetinden sonra Nurgül'de veto yemesin sonra...

Nurgül Yeşilçay'ın Kırmızı Kıyafeti Olay Oldu
Nurgül Yeşilçay'ın Kırmızı Kıyafeti Olay Oldu
Nurgül Yeşilçay'ın Kırmızı Kıyafeti Olay Oldu

Son Dakika Magazin Nurgül Yeşilçay'ın Kırmızı Kıyafeti Olay Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca, yoğun bakım doluluk oranı yüzde 80'i aşan 6 ili paylaştı Bakan Koca, yoğun bakım doluluk oranı yüzde 80'i aşan 6 ili paylaştı Son Dakika! Bakan Koca: Ek tedbirler konusunda alternatifli önerileri Kabine toplantısında sunacağız Son Dakika! Bakan Koca: Ek tedbirler konusunda alternatifli önerileri Kabine toplantısında sunacağız Gazeteci Hande Fırat evinde kaza geçirdi! İki gözünde hasar var Gazeteci Hande Fırat evinde kaza geçirdi! İki gözünde hasar var "Anne'" diye bağıran horozun sahibi konuştu: Artık ölene kadar bizimle Son Dakika: Rusya'dan Türkiye'ye uçuşları azaltma kararı Son Dakika: Rusya'dan Türkiye'ye uçuşları azaltma kararı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Annesini çekiçle öldürdükten sonra evde parti veren sanık, cesedin kokusunu parfümle bastırmış Annesini çekiçle öldürdükten sonra evde parti veren sanık, cesedin kokusunu parfümle bastırmış Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek