Nursel Ergin, Rıdvan Dilmen anısıyla programa damga vurdu! - Son Dakika

Nursel Ergin, Rıdvan Dilmen anısıyla programa damga vurdu!

14.06.2019 23:35

Fener Ol kampanyası kapsamında Fenerbahçe için bağış toplamak için gerçekleştirilen canlı yayına, sunucu Nursel Ergin'in Rıdvan Dilmen anısı damga vurdu.

WinWin organizasyonları adı altında gerçekleştirilen canlı yayınlarda taraftarlar kulübe bağış yaparak destek olurken, program içerisinde Nursel Ergin'in anlattığı, bir anı gülüşmelere yol açtı.

"İLK KEZ UÇAĞA SİZİNLE BİNDİM"

İlk kez uçağa binişini anlatan Ergin, yaptıkları geziye Dilmen'in de katıldığını bu gezide Ergin'in Dilmen'in kucağında seyahat ettiğini anlatması, stüdyoda gülüşmelere neden oldu. Ergin "Bilmiyorum hatırlar mısınız, ilk kez uçağa sizinle bindim. Bize İstanbul turu attırmışlardı uçağa bindirip. Sizi uçağa bindireceğiz demişlerdi. Ben sizin kucağınıza oturmuştum" dedi. Ergin'in anısına Dilmen "Enteresan" cevabını verdi.

STÜDYODA GÜLÜŞMELER YAŞANDI

Dilmen ve Başkan Ali Koç da bu anıya şaşkınlıkla karışık gülüşmeyle karşılık verdi.

Nursel Ergin, Rıdvan Dilmen anısıyla programa damga vurdu!

Son Dakika Spor Nursel Ergin, Rıdvan Dilmen anısıyla programa damga vurdu! - Son Dakika Spor


YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İbrahim Tatlıses'in merakla beklenen İbo Show programı, bugün ilk bölümüyle ekrana gelecek Erdoğan: Yepyeni bir seberberlik başlatıyoruz, amacımız vatandaşımıza eziyet etmek değil Son Dakika! Koronavirüs tedavisi gören Star gazetesi yazarı Ahmet Kekeç hayatını kaybetti Ünlü sunucu Cansın Helvacı, koronavirüse yakalandı İBB Başkanı İmamoğlu'nun İngilizce konuştuğu video sosyal medyada tartışma konusu oldu Depremzedelerin battaniyelerini sattığı için suçlanan vatandaş, hurdacı çıktı Polisin intihar etmek için balkona çıkan kadını kurtardığı anlar kamerada Beyin ameliyatı olmuş çocuğa akıl almaz işkence! Son vicdansızlığını da kameraya aldırdı