Nusaybin'de Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Nusaybin'de Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

11.09.2017 19:07
Nusaybin'de Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde 2017-2018 eğitim öğretim yılı öncesinde okul güvenliği toplantısı yapıldı.

Mardin'in Nusaybin ilçesinde 2017-2018 eğitim öğretim yılı öncesinde okul güvenliği toplantısı yapıldı.

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Ergün Baysal başkanlığında yapılan okul güvenliği toplantısında, okullarda güvenlik kamerası sistemlerinin tamamlanması için çalışma yapılması, kameraların Kent Güvenlik Yönetim Sistemine entegre edilmesi ile uyuşturucu ile mücadele konuları görüşüldü.

Baysal, toplantıda yaptığı konuşmada, en önemli gündem maddelerinin uyuşturucuyla mücadele olduğunu belirterek, "Güvenlik birimlerinin uyuşturucuyla mücadelede önemi bir görevi yerine getiriyor ancak ailelerin de bu konu da dikkatli olması gerekir." ifadelerini kullandı.

Toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Atik, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Tuğcu, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Siracettin Yenigün, Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Eda Eskikapusuz, şube müdürleri, muhtarlar ve okul aile birliği başkanları katıldı.

Mardin'de bir ilk... Hastaya yapay damar takıldı Mardin'de bir ilk... Hastaya yapay damar takıldı Mardinli Pazar Esnafı: Suriyeliler Bizim Memleketimizde Maaşa Bağlı, Biz İse Nerdeyse Açlıktan Öleceğiz Mardinli Pazar Esnafı: Suriyeliler Bizim Memleketimizde Maaşa Bağlı, Biz İse Nerdeyse Açlıktan Öleceğiz Batman ve Mardin'de '27 Mayıs darbesi' kınandı Batman ve Mardin'de '27 Mayıs darbesi' kınandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Nusaybin'de Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


Advertisement