Nusaybin'de Silahlı Kavga: 2 Yaralı - Son Dakika

Nusaybin'de Silahlı Kavga: 2 Yaralı

19.08.2014 15:38
Nusaybin'de Silahlı Kavga: 2 Yaralı, System.String[]

Nusaybin'de tarladan su hortumu geçirilmesi yüzünden Akbaş ve Tay aileleri arasında çıkan silahlı kavgada, 2 kişi yaralandı.

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde tarladan su hortumu geçirilmesi yüzünden Akbaş ve Tay aileleri arasında çıkan silahlı kavgada, 2 kişi yaralandı.

Nusaybin İlçesi'ne bağlı Kuyular Köyü'nde, içme suyu kesilen Tay ailesi, kendi su kuyusundan hortumla evlerine su getirmek istedi. Ancak bunun için kuyu ile ev arasındaki hortumu, Akbaş ailesine ait olduğu bahçeden geçirmek zorunda kaldı. İddiaya göre hortumun bahçeden geçmesine sinirlenen Akbaş ailesi ile Tay ailesi arasında bu yüzden tartışma başladı. Her iki aileye mensup fertler arasındaki tartışma büyüyerek, sopalı, taşlı ve silahlı kavgaya dönüştü.

Çıkan kavgada pompalı tüfeklerin ateşlenmesi sonucu, Ziyap Tay (27) ve Naima Tay (56) vücutlarının çeşitli bölgelerine isabet eden saçmalarla ağır yaralandı. Yaralılar, köy minibüsüyle Nusaybin Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahaleden sonra durumu ağır olan Naima Tay Mardin'e, Ziyap Tay ise Diyarbakır Dicle Üniversitesi'ne sevkedildi.

Jandarma, 2 kişinin yaralandığı kavga ile ilgili soruşturma başlattı. - Mardin

Nusaybin'de Silahlı Kavga: 2 Yaralı
Nusaybin'de Silahlı Kavga: 2 Yaralı
Nusaybin'de Silahlı Kavga: 2 Yaralı
Nusaybin'de Silahlı Kavga: 2 Yaralı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Nusaybin'de Silahlı Kavga: 2 Yaralı - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşa 'Varlık Barışı' çağrısı: Paranızı ve altınlarınızı sisteme dahil edin Galatasaray'ın Aralık ayındaki olağanüstü genel kurulu, koronavirüs nedeniyle yapılamayacak Gonca Vuslateri, Hakan Altun ile aşkını ilan etti: Çok mutluyuz Sokak ortasında lüks cipte infaz: 2 kişi yaşamını yitirdi Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ikinci bebeklerinin müjdesini verdi Eşi, kayınvalidesi ve görümcesi koronadan vefat eden kadın, karnındaki bebeği de üzüntüden kaybetti Yeni bir yöntem daha! "Eşim telefonun fiyatını duymasın" diyerek dolandırıyorlar Reuters: Erdoğan, döviz rezervleri eriyince Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı görevden aldı