Son Dakika Haberleri: Nusret Argun: Energaz Hisseleriyle Salih Tuzcu'nun Ne Alakası Var?

Nusret Argun: Energaz Hisseleriyle Salih Tuzcu'nun Ne Alakası Var?

4 yıl önce

Konya'daki 'Paralel devlet yapılanması' iddialarıyla 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın duruşmasında, Nusret Argun, "Energaz AŞ ile Konya Emniyet Müdürü Salih Tuzcu arasında ne alaka var?" diyerek mahkemede itirazda bulundu.

Nusret Argun: Energaz Hisseleriyle Salih Tuzcu'nun Ne Alakası Var?, System.String[]
Konya'daki 'Paralel devlet yapılanması' iddialarıyla 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın duruşmasında, Nusret Argun, "Energaz AŞ ile Konya Emniyet Müdürü Salih Tuzcu arasında ne alaka var?" diyerek mahkemede itirazda bulundu. Ancak Argun, Konya Emniyet Müdürü Salih Tuzcu'nun kendisine kumpas kurduğunu ve bu yüzden Energaz hisselerini değerinin altında bir fiyata satmak zorunda kaldığını ileri sürerek, polisler hakkında şikayetçi olmuştu.

Nusret Argun, daha önce şikayetçi olduğu eski Konya Emniyet Müdürü Salih Tuzcu hakkında ilginç bir çıkışta bulundu. Salih Tuzcu'nun avukatı Erhan Şahin, duruşmada mahkeme başkanından izin alarak, STFA İcra Kurulu Başkanı İlker Keremoğlu'na soru sordu. Avukat Şahin, Energaz hisseleri hakkında Nusret Argun'un Ankara Ticaret Mahkemesi'nde açtığı davaya ilişkin soru sordu. Bunun üzerine Argun "Salih Tuzcu ile Energaz hisselerinin ne alakası var?" şeklinde bağırarak itirazda bulundu.

ARGUN: KONYA'DAKİ DAVANIN ANA MADDESİ ENERGAZ HİSSELERİDİR

Nusret Argun, Energaz AŞ'deki hisselerini devrederken zarara uğradığını ileri sürerek, Ankara 5. Asliye Ticaret Mahkemesi'nde dava açmıştı. Mahkemedeki ifadesinde Konya'daki soruşturmanın hangi amaçla yapıldığını ifade ederek, "Konya Cumhuriyet Savcılığı'ndaki soruşturmanın ana maddesi Energaz hisselerinin devridir." demişti.
Haber Yayın Tarihi: 07.01.2016 12:40 Kaynak: CİHAN3 kamyonetin içindeki 50 teröristin hareketliliği Mardin'den görüntülendi
Dışkısını bağışlayarak öğrenci okutuyor Dünyaca ünlü model Heidi Klum, göğüs dekolteli pozunu paylaştı