Nusret Gökçe, İstanbul'un göbeğinde üstsüz koştu - Son Dakika

Nusret Gökçe, İstanbul'un göbeğinde üstsüz koştu

08.10.2019 23:19

Saltbae hareketiyle dünya çapında üne kavuşan ve her hareketiyle adından söz ettirmeyi başaran sosyete kasabı Nusret Gökçe, İstanbul'un göbeğinde üstsüz şekilde koştu.

Instagram'da en çok takipçisi olan Türk ünlü unvanını elinde bulunduran sosyete kasabı Nusret Gökçe, 12 km metro koştuğu videosunu takipçilerinin beğenisine sundu.

ÜSTSÜZ KOŞTU

Sporcu kişiliğiyle adından söz ettiren Nusret Gökçe, yine yapacağını yaptı. Nusret Gökçe İstanbul'un göbeğinde yağmurlu havada üstünü çıkararak 12 km koştu. Bir ara arabaların kullandı yolu kullanan Nusret Gökçe ezilme tehlikesi yaşadı.

"BÜTÜN İSTANBUL'U TURLADIN"

Nusret'in videosuna takipçileri de sessiz kalmadı. Nusret'in bir takipçisi paylaşıma, "Bütün İstanbul'u turladın kral" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise "Küçük takipçilerinize sporu özendiriyorsunuz teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Nusret Gökçe, İstanbul'un göbeğinde üstsüz koştu
Nusret Gökçe, İstanbul'un göbeğinde üstsüz koştu

Son Dakika Magazin Nusret Gökçe, İstanbul'un göbeğinde üstsüz koştu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (41)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Rekabet Kurumu, elektronik pazar yeri Sahibinden.com için soruşturma başlattı Hayatını kaybeden Timur Selçuk'un eşi Handan Selçuk'tan yürek yakan açıklama: Sabaha karşı ölü bulduk Sinop Valisi artan korona vakaları sonrasında vatandaşları uyardı: Kurban olurum tedbirli olalım Balıkçıların ağına takılan insan boyunda balık görenleri şaşırtıyor Koronavirüsü dize getiren ülkede vatandaşlar tıka basa dolu tribünde maç izledi Evliliklerini kurtarma bahanesiyle kadınları taciz eden sözde hoca: Kadını taciz etmedim, o beni taciz etti İBB ve Fatih zabıtaları birbirine girdi! Kameralar tarafından kaydedilen kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu Meteoroloji'den tedirgin eden rapor! Son 50 yılın en sıcak ekim ayı yaşandı