Nusret Gökçe, yayınladığı spor videosuyla takipçilerini endişelendirdi! - Son Dakika

Nusret Gökçe, yayınladığı spor videosuyla takipçilerini endişelendirdi!

30.06.2019 17:48

Sosyete kasabı Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yürekleri ağza getirdi. Gökçe kaya parçasıyla spor yaptı.

Sosyete kasabı Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından yayınladığı taş kaldırma videosu ile takipçilerini endişelendirdi.

"NUSRET NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI"

22,5 milyon takipçisi bulunan Nusret Gökçe, Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınladığı video ile çok konuşuldu. Gökçe kaya parçasını kaldırarak spor yaptı. Taşın düşerek Gökçe'ye zarar verme ihmali ise takipçilerini endişelendirdi. Gökçe'nin bir takipçisi paylaşıma, "Nusret ne yapacağını şaşırdı. Kafasına bir düşse bütün emeği boşuna gidecek." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Vay be spor aşkınıza hayranım." ifadelerini kullandı.

DÜKKANI KAPATILMIŞTI

Nusret Gökçe Yunanistan'ın Mikonos Adası'nda Nusr-Et isimli et zincirinin yeni bir şubesini açmıştı. Büyük ilgi gören restoranı teftiş eden maliyeciler, 25 bin 800 Euro'luk (168 bin TL) ürüne fiş kesilmediğini tespit etmişti. Teftiş sabah saatlerine kadar sürmüştü. Lokantanın 2 gün kapalı kalacağı ve daha sonra para cezası kesileceği öğrenilmişti.

Nusret Gökçe, yayınladığı spor videosuyla takipçilerini endişelendirdi!

Son Dakika Magazin Nusret Gökçe, yayınladığı spor videosuyla takipçilerini endişelendirdi! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Deprem sonrası enkaz altında kalan talihsiz kadın böyle çıkartıldı Son Dakika: İzmir'deki deprem sonrası AFAD'dan uyarı: Hasarlı yapılara girilmemeli TFF, İzmir'deki deprem nedeniyle 4 maçı ileri bir tarihe erteledi İzmir'deki depremde enkaz altındakileri kurtarmak için yine aynı ses: Kimse var mı? Seferihisar'da deprem nedeniyle deniz taştı, cadde ve sokaklar sular altında kaldı Depreme İzmir'de yakalanan Fatih Portakal, korku dolu anları anlattı İzmir'deki depremde binanın çökme anı anbean kamerada! Son Dakika! İstanbul ve İzmir Valiliklerinden 6,6'lık depremle ilgili ilk açıklama