O Sahneler İçin Şok İtiraf! - Son Dakika

O Sahneler İçin Şok İtiraf!

13.03.2014 16:02
O Sahneler İçin Şok İtiraf!, System.String[]

Korkunç görüntülerden çok cesur sevişme sahneleri ile gündeme gelen 'True Blood' dizisinin oyuncusundan ilginç bir itiraf geldi.


Korkunç görüntülerden çok cesur sevişme sahneleri ile gündeme gelen 'True Blood' dizisinin oyuncusundan ilginç bir itiraf geldi. Oyunculardan Lizzy Caplan, sevişme sahneleri için hazırlanırken birkaç bardak votkayı hızla içtiğini söyledi. Kısa sürede sarhoş olduğunu ve ancak o şekilde sevişme sahneleri çekebildiğini belirtti.

- Kaynak: Milliyet.com.tr

Son Dakika Yaşam O Sahneler İçin Şok İtiraf! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Asansörde çakmakla antifrizi test eden adam alevler içinde kaldı Melisa Sözen, Alya karakterini oynadığı Kırmızı Oda dizisine veda etti Polis midibüsü şarampole devrildi: 1 şehit, 4 yaralı Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak