Son Dakika Haberleri: O Ses Türkiye Kadrosuna Dahil Olan Beyazıt Öztürk, Karadağ'dan 3 Ev Aldı

O Ses Türkiye Kadrosuna Dahil Olan Beyazıt Öztürk, Karadağ'dan 3 Ev Aldı

7 ay önce

Sezonda 'O Ses Türkiye'de yer alacak olan Beyazıt Öztürk, yeni iş sonrasında ilk yatırımını yaparak Karadağ'da 750 bin TL'ye 3 ev satın aldı.

Akşam Life'da yer alan habere göre yeni sezonda Beyaz Show'u bırakarak Acun Ilıcalı'nın kanalında 'O Ses Türkiye' kadrosuna dahil olan ünlü sunucu Beyazıt Öztürk, Karadağ'da 3 yeni ev aldı.

3 YENİ EV ALDI

Dahil olduğu 'O Ses Türkiye' programından aylık 100 bin TL alacağı söylenen Öztürk, 2 yıl sonra Avrupa Birliği'ne gireceğine kesin gözüyle bakılan Karadağ'dan 3 yeni ev satın aldı. Bunun için de toplam 760 bin TL ödeme yaptı.

"HEM MODERATÖR HEM JÜRİ OLABİLECEK"

Acun Ilıcalı, Beyaz'la ilgili şunları söyledi: "Beyaz hem moderatör hem de jüri olabilecek bir isim. Hangi pozisyon olacağına ise önümüzdeki hafta görüşüp birlikte karar vereceğiz. Benim için önemli olan O Ses Türkiye ailesinde olması. Çünkü Türkiye'nin en önemli isimlerinden biri Beyazıt Öztürk. Bu yıl O Ses Türkiye'ye bambaşka bir hava getireceğine inanıyorum. Onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor."

'O Ses Türkiye' Kadrosuna Dahil Olan Beyazıt Öztürk, Bölüm Başına 100 Bin TL Alacak

Ayla Çelik, Beyazıt Öztürk'ün Neden Evlenmediğini Açıkladı: Başka Kadına İhtiyacı Yok

Acun Ilıcalı Yeni Sezona Bomba Bir İsimle Giriş Yapıyor! O Ses Türkiye'de Beyazıt Öztürk Sürprizi

Ünlü Sunucu Beyazıt Öztürk Genç Bir Kadınla Otel Odasının Balkonunda Görüntülendi


YORUMLAR


Türkiye'nin En Köklü Otobüs Firmalarından Olan Ulusoy İçin İflas Kararı Verildi Ayvacık'taki Deprem Anının En Net Görüntüsü Ortaya Çıktı! Büyük Panik Kamerada

Vatandaşın İhbarı ile Yabancı Tabelalar Tek Tek Söküldü