Son Dakika Haberleri: O Ses Türkiye'deki İlginç Evlilik Teklifi Diyaloğu İzleyenleri Kahkahaya Boğdu

O Ses Türkiye'deki İlginç Evlilik Teklifi Diyaloğu İzleyenleri Kahkahaya Boğdu

5 ay önce

TV8'deki O Ses Türkiye'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Beyazıt Öztürk ile bir yarışmacı arasında geçen ilginç evlilik diyaloğu izleyenleri kahkahaya boğdu.

TV8'deki O Ses Türkiye'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Beyazıt Öztürk ile bir yarışmacı arasında geçen ilginç evlilik diyaloğu izleyenleri kahkahaya boğdu.

''BENİ SEÇERSEN DÜĞÜNÜMDE ÇIKABİLİRSİN''

TV8'deki O Ses Türkiye'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Beyazıt Öztürk ile bir yarışmacı arasında geçen ilginç evlilik diyaloğu izleyenleri kahkahaya boğdu. Beyazıt Öztürk, sesini beğendiği bir yarışmacıya daha önce düğünlerde şarkı söyleyip söylemediğini sordu. Yarışmacı 'Hayır' yanıtını verince şovmen, ''Eğer beni seçersen benim düğünümde çıkabilirsin'' dedi. Yarışmacı bu teklif karşısında ''Öyle bir şey olsa çok beklemez miyiz?'' şeklinde karşılık verince stüdyodakiler kahkahaya boğuldu.


YORUMLAR


TCDD'ye KPSS Şartı Aranmaksızın 356 Personel Alınacak! İşte Aranan Şartlar Murat Yıldırım'ın Eşinin Makyajsız Hali, Takipçilerini Hayal Kırıklığına Uğrattı Preslenmiş Varil İçerisinde Erkek Cesedi Bulundu