Son Dakika Haberleri: Obama'dan Oscar'lı Oyuncuya İlan-ı Aşk

Obama'dan Oscar'lı Oyuncuya İlan-ı Aşk

5 yıl önce

ABD Başkanı Barack Obama, Oscar'lı ünlü aktris Meryl Streep'e aşık olduğunu, bunu kocasının da bildiğini söyledi.

">

ABD Başkanı Barack Obama (53), Oscar'lı ünlü aktris Meryl Streep'e (65) aşkını ilan etti. Obama, ünlü oyuncunun eşinin de bu durumdan haberdar olduğunu söyledi.

KOCASI DA BİLİYOR

Obama, ABD'de sivillere verilen en yüksek onur nişanı olan Cumhurbaşkanlığı Özgürlük Madalyası ödül töreninde sahneye çıktı ve "Herkesin önünde açıklıyorum. Meryl Streep'i seviyorum. Ona aşığım. Onu sevdiğimi kocası da biliyor, Michelle de biliyor. Bu konuda yapabilecekleri hiçbir şey yok" dedi.

"AMERİKA'NIN ÖNDE GELEN HANIMEFENDİSİ"

Beyaz Saray'da düzenlenen törende, üç kez Oscar ödülüne layık görülen oyuncuya övgüler yağdıran Obama, "Oynadığı karakterlerin hepsini yürekten hissediyor. Bazen ABBA gibi şarkılar söylüyor, keman öğreniyor, bir rahibe gibi giyiniyor, bir aslanı yeniyor... Meryl Amerika'nın önde gelen hanımefendilerinden biri" ifadelerine yer verdi.

Törende 18 kişiye ödülleri verildi. Ödüle layık görülen isimler arasında aktris Meryl Streep, müzisyen Stevie Wonder, Şilili-Amerikan yazar Isabel Allende, gazeteci Tom Brokaw ve besteci Stephen Sondheim yer aldı.

Oscar'lı oyuncu Meryl streep, 1978'den bu yana heykeltıraş Don Gummer (67) ile evli. Çiftin dört çocuğu bulunuyor.Haber Yayın Tarihi : 25.11.2014 04:56 

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Saldırıya İlk Yorum: Talimat Aldılar Bahçeli'den, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya İlk Yorum: Memnuniyet Duymak Mümkün Değil Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın Kimliği Ortaya Çıktı!