Obama'nın Yıldız Takımı - Son Dakika

Obama'nın Yıldız Takımı

09.11.2012 06:03
Obama'nın Yıldız Takımı, System.String[]

Hollywood'un en etkili isimleri, Barack Obama'nın seçimi kazanması için çalıştı.

Amerika'nın ilk siyahi başkanı olarak dört yıl önce Beyaz Saray'ın kapısını aralayan Barack Obama, 2012 seçimlerinden de zaferle çıktı. Başkan Obama'ya Amerikan halkı kadar Hollywood'un ünlü isimleri de büyük destek verdi.

FARKLI ETNİK KÖKEN

Obama'yı en çok farklı ırk ve etnik kökenlere mensup olan yıldızlar destekledi. Beyonce, Jay-Z, Stevie Wonder, P. Diddy, Rihanna ve Mariah Carey gibi müzik dünyasının en etkili isimleri tam bir Obama hayranı. Eva Longoria gibi hispanik kökenli yıldızlar da Obama'nın kampanyasına destek verdi. Scarlett Johansson da reklam filminde rol almıştı.

YILDIZLARIN KALBİ TWITTER'DA ATTI

Eva Longoria: Seçim sonuçlarını evde arkadaşlarımla izledim. Gözyaşları içindeyim, Obama yeniden bizimle... Hepimiz zaferimizi kutluyoruz.

Olivia Wilde: Amerika, bu akşam kurabiye ve özgürlük gibi kokuyor! Amerika, söyleyeceğini söyledin ve dediğini herkes duydu!

Zoe Saldana: Tanrım bir kez daha Amerika'yı kutsa ve Obama bir kez daha bizi yönetsin!

Rihanna: Sevgili Obama'mız!

Katy Perry: Halk bir kez daha gücünü gösterdi. Dört yıl boyunca seninle olmaktan çok gururluyum.

Nicole Richie: Amerika, yine başardık!

Beyonce: Tabii ki Obama!

Taio Cruz: En sonunda ona bazı şeyleri değiştirebilmesi için yeterli zamanı sağladık!

Ricky Martin: Halk konuştu ve sesini duyurdu! Dört yıl daha Obama!

#Sayfa#

OY VERMEYEN KALMASIN!

Ünlü isimlerin tamamı tercih ettikleri başkan adayını net bir şekilde söylemedi. Ancak hepsi hayranlarını oy vermeye teşvik etti ve oy verdikten sonra kameralara poz verdi.

TÜM ÜNLÜLER KUTLAMADA

Barack Obama, ikinci kez başkan olarak seçilmesini Hollywood'un en önemli isimlerinin katıldığı bir davetle kutladı. Kutlamaya; Stevie Wonder, Mary J Blige, Ashley Judd, Melanie Griffith ve Will.i.Am gibi ünlü isimler katıldı.

BAŞKAN'IN ZAFERİNE TÜRK ÜNLÜLERDEN YORUMLAR

Amerika'nın 45'inci devlet başkanlığı seçimlerinden Barack Obama'nın zaferle çıkması, Türkiye'de de geniş yankı buldu. Ünlü isimler, Obama'nın Mitt Romney'yi alt ederek ikinci kez başkan seçilmesini Twitter'da böyle yorumladı:

Ece Sükan: Ohio Ohio olalı böyle havaya girmemiştir herhalde!

Feridun Düzağaç: Twitter iki gündür çok Amerikan!

Hamdi Alkan: Obama'nın balkon konuşmasından: "Bahtsız bedeviye, kutup ayısına, yumurtaya, tavuğa teşekkür ederim..."

Metin Uca: Amerika'da yeniden seçilen Obama'yı, güzel yurdumda siyasete atılan Sayın Bedevi Ayiogluayı'yı kutluyor, başarılar diliyorum.

Leyla Alaton: Romney kasırgası da geldi geçti... Bu Sandy'den beter olabilirdi hem de tüm dünya için! Obama'nın cesur olmamak için bahanesi kalmadı.

Berna Laçin: Obama bir dört yıl daha... ABD halkının seçim eğlencesi de bitti, kaldık kendi kavga dövüş siyasetimizle baş başa...

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Obama'nın Yıldız Takımı

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Obama'nın Yıldız Takımı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Vaka ve ölüm sayıları kontrolden çıkan İngiltere, ülkeye giriş-çıkışları kapatıyor '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı Türkiye'nin Kovid-19 aşı programındaki başarısı dünya gündeminde TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz