Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün Filmi - Son Dakika

Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün Filmi

15.09.2014 22:03
Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün Filmi, System.String[]

Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Oblomov'un fikri sabittir: 'Hayatta en hakiki mürşit uykudur!' Zaman, 19. yüzyılın ortasıdır ve St. Petersburg'da mütevazı ve bol uykulu bir yaşam süren Oblomov'un bu rahat hayatına bir 'dert' peydah olacaktır: Olga! Hizmetkarı Zakhar ile yaşayan orta yaşlı bu tembel adamın; gününün çoğunu uyuyarak geçirmektense uğraşmak zorunda kaldığı bu musibeti başına getiren adam ise çok başarılı ve enerjik bir işadamı olan çocukluk arkadaşı Stoltz'dur. Oblomov'u güzel ve kültürlü Olga ile tanıştırınca hayatı değişir. Olga, Oblomov'a aşık olur ve onu sosyal, kültürlü bir adama dönüştürmeye kararlıdır, ama bu üçgende Stoltz'un yeri ne olacak?

Yönetmen: Nikita Mikhalkov

Senaryo: Nikita Mikhalkov, Ivan Goncharov , Aleksandr Adabashyan

Oyuncular: Avangard Leontev, Elena Solovey , Andrei Popov , Yuri Bogatyryov , Oleg Tabakov

Filmin Türü: Komedi, Drama, Romantik,

Orijinal Adı: Neskolko dney iz zhizni I.I. Oblomova

Yapımcı Firma: Mosfilm, Satra

Yapım Yılı: 1979

Yapım Ülkesi: Rusya

Orijinal Dili: Rusça

Filmin Süresi: 140 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Skandal görüntüler! Hafter güçlerinin tatbikatında Türk bayrağı hedef olarak kullanıldı Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Serhat Ünal: Toplumun yüzde 60'ı aşılandığında salgın duracak Muharrem İnce: CHP'yi düzeltemezsek partiyi kuracağız Burdur'da karantinayı ihlal eden vatandaş, pazara girerken yakalandı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın bir gün gecikmeli istifasının nedeni belli oldu Son Dakika: Eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan, Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildi Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var