Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün Filmi - Son Dakika

Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün Filmi

15.09.2014 22:03
Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün Filmi, System.String[]

Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Oblomov'un fikri sabittir: 'Hayatta en hakiki mürşit uykudur!' Zaman, 19. yüzyılın ortasıdır ve St. Petersburg'da mütevazı ve bol uykulu bir yaşam süren Oblomov'un bu rahat hayatına bir 'dert' peydah olacaktır: Olga! Hizmetkarı Zakhar ile yaşayan orta yaşlı bu tembel adamın; gününün çoğunu uyuyarak geçirmektense uğraşmak zorunda kaldığı bu musibeti başına getiren adam ise çok başarılı ve enerjik bir işadamı olan çocukluk arkadaşı Stoltz'dur. Oblomov'u güzel ve kültürlü Olga ile tanıştırınca hayatı değişir. Olga, Oblomov'a aşık olur ve onu sosyal, kültürlü bir adama dönüştürmeye kararlıdır, ama bu üçgende Stoltz'un yeri ne olacak?

Yönetmen: Nikita Mikhalkov

Senaryo: Nikita Mikhalkov, Ivan Goncharov , Aleksandr Adabashyan

Oyuncular: Avangard Leontev, Elena Solovey , Andrei Popov , Yuri Bogatyryov , Oleg Tabakov

Filmin Türü: Komedi, Drama, Romantik,

Orijinal Adı: Neskolko dney iz zhizni I.I. Oblomova

Yapımcı Firma: Mosfilm, Satra

Yapım Yılı: 1979

Yapım Ülkesi: Rusya

Orijinal Dili: Rusça

Filmin Süresi: 140 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün Filmi

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Oblomov'un Yaşamından Birkaç Gün Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika! Donald Trump, başkanlığının bitmesine saatler kala Beyaz Saray'a veda etti Millonarios, Falcao'yu transfer etmek istiyor: Her gün formamızı giydiğini hayal ediyorum Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı Tüketici Hakem Heyeti bankanın aldığı kart aidatının iadesine hükmetti Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Gidişata göre 15 Şubat'ta okulların açılması yönünde kararlılığımız var