Ödemiş'te Meslek Tanıtımına Büyük İlgi - Son Dakika

Ödemiş'te Meslek Tanıtımına Büyük İlgi

06.01.2012 10:14
Ödemiş'te Meslek Tanıtımına Büyük İlgi, System.String[]

Ödemiş Fen Lisesi öncülüğünde hazırlanan "Geleceği Pusulası" Kariyer Günleri ve Üniversiteler Fuarı'nda etkinlikler başladı.

Ödemiş Fen Lisesi öncülüğünde hazırlanan "Geleceği Pusulası" Kariyer Günleri ve Üniversiteler Fuarı'nda etkinlikler başladı. Saray Düğün Salonu'nda iki gün yapılan etkinliğe Ödemiş'teki öğrencilerin yanı sıra Tire, Bayındır, Kiraz ve Beydağ'dan öğrenciler de büyük ilgi gösterdi.

Ödemiş Fen Lisesi Müdürü Musa Fatih Başar'ın konuşması ile başlayan fuarda ilk semineri Gediz Üniversitesi'nden Ali Saray gerçekleştirdi. Saray, "Sınav kaygısı ve motivasyon" konulu seminerde öğrencilere sınav döneminde yapmaları ve yapmamaları gerekenleri anlattı. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden Tümay Öztürk de, "Kariyer gelişiminde ergenlere sunulan anahtar" adlı seminer ile öğrencilere seslendi.

Öğleden sonra da 13 üniversitenin stantlarının yanı sıra 68 meslek dalı için kurulan tanıtım masalarında öğrenciler ilgi duydukları meslekleri tanımaya çalıştılar. Tüm havzadan 1100 öğrencinin takip ettiği etkinlikte 200 öğrenci de yer kalmaması nedeniyle salona giremedi.

(FS -

06.01.2012 09: 54 TSİ

NNNN - İZMİR

Ödemiş'te Meslek Tanıtımına Büyük İlgi
Ödemiş'te Meslek Tanıtımına Büyük İlgi
Ödemiş'te Meslek Tanıtımına Büyük İlgi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ödemiş'te Meslek Tanıtımına Büyük İlgi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dağlık Karabağ'da 112 ton altını kaptırmak istemeyen Rus şirket bölgeye silah ve asker yığıyor Çoklu organ yetmezliğiyle savaşan Hakan Taşıyan'dan müjdeli haber geldi Koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 1,5 ay sonra yemek yiyebildi Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Adnan Oktar'ın Ankara'daki evlerinden 10 milyon dolarlık fosil çıktı Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi