Son Dakika Haberleri: Ödemiş'te Trafik Kazası: 1 Yaralı

Ödemiş'te Trafik Kazası: 1 Yaralı

5 yıl önce

İzmir'in Ödemiş ilçesinde kamyon ile motosikletin çarpışması sonucu bir kişi ağır yaralandı.

Ödemiş'te Trafik Kazası: 1 Yaralı, System.String[]
İzmir'in Ödemiş ilçesinde kamyon ile motosikletin çarpışması sonucu bir kişi ağır yaralandı. Başında kask olmadığı için ağır yaralanan motosiklet sürücüsünü almak için gelen hava ambulansı, oynanmakta olan İzmir 2. Amatör Küme maçının durdurulduğu stada iniş yaptı.

Kaza, Yavuz Selim Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Hüseyin Önder yönetimindeki kamyon ile Levent Aktuğ'un kullandığı motosiklet, dikkatsizlik sonucu çarpıştı. Başında kask bulunmayan motosiklet sürücüsü Aktuğ ağır yaralandı. Ambulansla Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırılan motosiklet sürücüsüne ilk müdahale burada yapıldı ve ambulans helikopterle İzmir'e sevkine karar verildi. Yaralıyı almak için gelen hava ambulansı Saraçoğlu Stadı'na yöneldi. Bu sırada Ödemiş Gençlikspor ile Ovakentspor arasında oynanmakta olan İzmir 2. Amatör Küme maçı, hakem kararı ile durduruldu. Oyuncular sahayı boşalttı ve ambulans iniş yaptı. Yaralı motosiklet sürücüsü Levent Aktuğ'a alan ambulans helikopter, İzmir Yeşilyurt Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Ara verilen maç ise, ambulansın ayrılmasından sonra yeniden başladı.

Bu arada, İzmir'e götürülen yaralının durumunun ciddiyetini koruduğu, kaza ile ilgili soruşturmanın ise sürdürüldüğü bildirildi. - İZMİR


Türkiye'ye Ateş Açan Terörist Öldürüldü, Bulunduğu Bina Delik Deşik Edildi ÖSO, PYD/PKK'lı Teröristlerle Çatışmaya Girdiği Burseya Dağı'ndan Çekildi!
BM'deki Kritik Afrin Toplantısı Sonrası Fransa'dan Türkiye'ye İtidal Çağrısı Geldi