Son Dakika Haberleri: ODTÜ'de Polisi Alarma Geçiren Banka Soygunu

ODTÜ'de Polisi Alarma Geçiren Banka Soygunu

7 gün önce

ODTÜ yerleşkesinde bir bankayı soymaya çalışan hırsız, kasayı açmaya çalışırken sirenler çalmaya başladı. Sesleri duyan üniversitenin güvenlik görevlileri, ormanlık alana kaçan bir kişiyi gördü.

 Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) yerleşkesi içindeki bir bankada meydana gelen soygun girişimi ihbarı, üniversiteyi alarma geçirdi.

Edinilen bilgiye göre, ODTÜ yerleşkesi içine bulunan bir bankaya kimliği belirlenemeyen kişi veya kişilerce soygun girişiminde bulunulduğu iddia edildi. Bankanın içine girmeyi başaran hırsızın, kasayı açmaya çalıştığı sırada sirenler çalmaya başladı. Siren seslerine gelen güvenlik görevlileri, ormanlık alana kaçan bir kişiyi gördü.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Yerleşke içinde ve çevresinde arama çalışması başlatan polisler, civardaki taksi duraklarına kaçan zanlının eşgalini vererek şahsı bulmaya çalıştı.YORUMLAR
Karla Mücadele Ekipleri Tipide Mahsur Kalan 12 Öğrencinin İmdadına Yetişti Yağmur Yolu Çökertti, Facia Ucuz Atlatıldı
Cenazede Soğuk Duş! "Kayınpederim Tapumu vermedi, Hakkımı Helal Etmiyorum" Friederike Kasırgası Avrupa'da Can Almaya Devam Ediyor: 2 İtfaiye Eri Öldü