Odü'de Hamsi Şöleni - Son Dakika

Odü'de Hamsi Şöleni

12.01.2012 18:03
Odü'de Hamsi Şöleni, System.String[]

Ordu Üniversitesi (ODÜ) Ziraat Fakültesi öğrencileri hamsi şöleninde bir araya geldi.

Ordu Üniversitesi (ODÜ) Ziraat Fakültesi öğrencileri hamsi şöleninde bir araya geldi.

Ziraat Fakültesi Dekanlığı tarafından organize edilen 3. Hamsi Şöleni, Cumhuriyet Kampüsü'ndeki fakülte bahçesinde gerçekleştirildi. Yaklaşık 3 saat süren etkinlikte ayıklanan 200 kilo hamsi ve 200 kilo istavrit, ızgaralarla pişirilerek şenliğe katılanlara ikram edildi. Hamsi şölenine ODÜ Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç başta olmak üzere üniversite senato üyeleri, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

ODÜ Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, düzenlenen şölen vesilesi ile öğrencilerle bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederken, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Karadeniz, "14 haftalık bir dönemde hocalarımız ve öğrencilerimiz yoğun bir süreç yaşadılar. Vizeler öncesi bir moral vermek istedik. Bu şöleni artık geleneksel hale getirdik. Öğrencilerimizin mutluluğu bizleri de mutlu ediyor" diye konuştu.

Kısa sürede tükenen hamsi sonrasında öğrenciler, müzik eşliğinde horon tepti. - ORDU

Odü'de Hamsi Şöleni
Odü'de Hamsi Şöleni
Odü'de Hamsi Şöleni

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Odü'de Hamsi Şöleni - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cepheden kaçan Ermenistan yenilgiye kılıf uydurmaya çalıştı: Geri çekilme yenilgi değil Takım arkadaşı Renato Sanches'den Burak Yılmaz'a övgü dolu sözler Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Bu kadarına da pes! Kumar oynatılması için duvarı kırıp, gizli bölme açmışlar Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Ünlü yazar Jeffrey Toobin kamerasını kapalı sanıp, online toplantıda mastürbasyon yaptı