Odunpazarı'ndan Mahalle Sakinlerine Göz Taraması - Son Dakika

Odunpazarı'ndan Mahalle Sakinlerine Göz Taraması

26.11.2012 14:41
Odunpazarı'ndan Mahalle Sakinlerine Göz Taraması, System.String[]

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, ESOGÜ, Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen, 65 yaş ve üstü vatandaşlara yönelik ücretsiz göz dibi taraması, devam ediyor.

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ),Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen, 65 yaş ve üstü vatandaşlara yönelik ücretsiz göz dibi taramasına devam ediyor.

Odunpazarı ilçesi sınırlarında ikamet eden 65 yaş ve üstü tüm vatandaşların katılımlarıyla gerçekleşen göz dibi taramasıyla, vatandaşlara hastaneye gitmeden, oluşturulan göz tarama merkezinde mevcut göz sağlığı durumları hakkında bilgi sahibi olma olanağı sağlanıyor.

En son teknoloji cihazlarla yapılan kontrollerde bugüne kadar yaklaşık 2 bin 500 vatandaşın muayeneleri yapıldı. Mahallelerinden otobüslerle alınarak Odunpazarı Belediyesi Aydın Arat Sosyal Yaşam Merkezi'ne getirilen vatandaşların ücretsiz olarak kontrolleri yapılıyor. Kontroller kapsamında İstiklal Mahallesi sakinleri alanında uzman doktorlar tarafından muayene edildi. Muayene sonunda rahatsızlığı tespit edilen vatandaşlar sağlık kuruluşlarına sevk edildi.

(HÖ)

26.11.2012 14: 15: 22

TSI

NNNN - ESKİŞEHİR

Odunpazarı'ndan Mahalle Sakinlerine Göz Taraması
Odunpazarı'ndan Mahalle Sakinlerine Göz Taraması

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Odunpazarı'ndan Mahalle Sakinlerine Göz Taraması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu Beşiktaş, Yukatel Denizlispor'u deplasmanda 3-2 yendi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu