Odunpazarı'nın Müzik Atölyesinde Engel Yok - Son Dakika

Odunpazarı'nın Müzik Atölyesinde Engel Yok

23.07.2018 14:06
Odunpazarı'nın Müzik Atölyesinde Engel Yok, System.String[]

Odunpazarı Belediyesi, Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi'nde engelli vatandaşlarla ilgili çalışmalarına devam ediyor.

Her alanda vatandaşlarının önündeki engelleri kaldırmaya devam eden Odunpazarı Belediyesi, Yenikent'te bulunan Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi'nde atölye çalışmalarına müzik atölyesi ile devam ediyor.

Dans atölyesi ile atölye çalışmalarına başlayan Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi, atölye çalışmalarına müzik, tiyatro, seramik, el sanatları ve ritim atölye çalışmaları ile devam ediyor. Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi'nde yetkililer, atölyelere ayrım yapılmaksızın tüm engelli bireylerin katılabileceğini belirtti. Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi'nde çalışmalarına devam edeceğini kaydeden yetkililer, engelli bireylere ve ailelerine psikolojik danışmanlık hizmeti de vereceğini söyledi.

ENGELSİZ KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ'NE NASIL GİDİLİR?

Yenikent Mahallesi, Necdet Yıldırım Sokak'ta bulunan Seramik Park'ın içinde yer alan Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi'ne ulaşımda kolay. Engelsiz Kültür Merkezi ve Sanat Merkezi'ne gitmek isteyen vatandaşlar Yenikent'e giden tramvay ve diş hastanesi otobüs ve minibüs hatlarını kullanabilirler.

Odunpazarı'nın Müzik Atölyesinde Engel Yok

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Odunpazarı'nın Müzik Atölyesinde Engel Yok - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Yaz aylarında Volkan - Emre karması ile Alex karması maçı yapabiliriz AK Parti Kastamonu eski İl Başkanı Uluay'ın engelli kızı, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor "Türk ürünlerine boykot gündemimizde yok" diyen Fransız Bakan'dan AB'ye küstah çağrı: Türkiye'ye karşı önlem alın Türk İHA'larından nokta atışı! Dağlık Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Harutyunyan böyle vuruldu Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi