Ofise Yeni Bir Boyut Getiren Arista Bomonti - Son Dakika

Ofise Yeni Bir Boyut Getiren Arista Bomonti

10.01.2012 13:15
Ofise Yeni Bir Boyut Getiren Arista Bomonti

Bomonti'de yer alan Arista Bomonti Business, 60 milyon dolar yatırımla hayata geçirildi.

Ofis Anlayışına Yeni Bir Boyut Getiren ARİSTA BOMONTİ'nin Mağazaları ve En Üst Katta Yer Alan Ofisleri Satışa Çıkıyor.

Arista Bomonti Business ile inşat sektörüne giriş yapan ve ofis anlayışına yeni bir boyut getiren AR Şirketler Grubu'nun, Arista Bomonti Business'da yer alan mağazaları ve en üst katında yer alan İstanbul'un eşsiz manzarasını ayaklar altına seren ofisleri satışa çıkıyor.

İstanbul'un son dönemlerde en gözde bölgesi olan Bomonti'de yer alan Arista Bomonti Business, 60 milyon dolar yatırımla hayata geçirildi. Mayıs 2011 sonunda satışa çıkan Arista Bomonti Business'da yer alan ofislerin tamamı satıldı. Arista Bomonti Business'ın ayrıcalıklarından yararlanmak için son fırsat olan binanın en üst katında yer alan özel tripleks katlı ofisleri ve mağazaları Ocak ayında satışa çıkıyor.

Tasarımı Yüksek Mimar Murat Kader tarafından yapılan Arista Bomonti Business, 28 kattan oluşuyor. Projenin son etabında satışa çıkarılan 28. katta yer alan 4 ofisin her biri 750metrekare büyüklüğünde. Kendi içinde ayrı asansörleri bulunan, şehir, eski İstanbul ve boğaz manzarasına sahip ofislerin metrekaresi 6350-6500 dolar arasında satışa sunuluyor. Ayrıca Arista Bomonti Business'ın zemin katında bulunan ve ayrı bir girişe sahip olan 1342 metrekarelik ofisin metrekare satış fiyatı ise 4550dolar.

Arista Bomonti Business'ın mağazaları ise zemin katta yer alıyor. 228 metrekare'den 434 metrekare'ye kadar farklı büyüklükte 5 ayrı mağaza bölümünün bulunduğu Arista Bomonti Business'da mağazaların ortalama metrekare satış fiyatı ise 9000- 10000 dolar arasında değişiyor.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
AKŞENER VE İMAMOĞLU ÖĞRENCİLERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ AKŞENER VE İMAMOĞLU ÖĞRENCİLERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ İTO'ya göre fiyat artışları İTO'ya göre fiyat artışları Trafik kazası sonucu beyin ölümü gerçekleşen genç kızın organları 4 hastaya umut oldu Trafik kazası sonucu beyin ölümü gerçekleşen genç kızın organları 4 hastaya umut oldu

Son Dakika Güncel Ofise Yeni Bir Boyut Getiren Arista Bomonti - Son Dakika


Advertisement