Oğluna camiyi sevdirmeye çalışan baba takla atarak namaza durdu - Son Dakika

Oğluna camiyi sevdirmeye çalışan baba takla atarak namaza durdu

20.10.2020 11:41

Sakarya'da bir baba oğluyla birlikte camiye gitti. Baba takla attıktan sonra namaza başlarken, cami içinde dolaşan çocuk da bir süre sonra takla attı ve namaz kılmaya başladı. Bu durum herkes tarafından merak edilirken, babanın oğluna camiyi sevdirmek için böyle bir hareket yaptığı ortaya çıktı.

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bulunan Yunus Emre Camii'nde meydana gelen olayda, cemaatin namazın farzını kıldığı sırada oğlu ile içeri giren baba çorabını giydikten sonra takla atarak cemaatle namaza durdu. Babasını gören çocuk ise camii içinde birkaç tur attıktan sonra babasının yaptığı hareketi tekrar ederek namaza durdu.

CAMİYİ SEVDİRMEK İÇİN YAPMIŞ

Yaşanan bu olay caminin güvenlik kamerasına yansırken, görüntüler yüzlerde tebessüm oluşturdu. Baba ve oğlu tarafından yapılan bu hareket camidekiler tarafından merak edildi. Takla atarak namaza duran babanın oğluna camiyi sevdirmeye çalıştığı, bu yüzden böyle bir hareket yaptığı öğrenildi.

Oğluna camiyi sevdirmeye çalışan baba takla atarak namaza durdu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Oğluna camiyi sevdirmeye çalışan baba takla atarak namaza durdu - Son Dakika


YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Oyuncu Gülse Birsel, sokağa çıkma kısıtlamasına Burhan Altıntop karakterinin videosuyla gönderme yaptı Koronavirüsten hayatını kaybeden Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu'nun oğlu da koronavirüse yakalandı Son dakika haberi! Sri Lanka'da eski bakan basın toplantısında çiğ balık yedi Beton mikserinin altında kalan engelli genç öldü, anne sinir krizi geçirdi Bisikletiyle tırın altın kalan vatandaşı itfaiye ekipleri kurtarabildi MasterChef Türkiye'de kıyasıya mücadele! 25 bin TL'lik ödülün sahibi belli oldu Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu saatlerde vatandaşlar şehirler arası seyahat edemeyecek Ailesinden haber alamayan evlat, anne ve babasını sofrada ölü buldu
00:36