Oğlunu Kucağına Alan 2002 Kainat Güzeli Azra Akın'dan Duygusal Paylaşım - Son Dakika

Oğlunu Kucağına Alan 2002 Kainat Güzeli Azra Akın'dan Duygusal Paylaşım

25.11.2018 10:02

Geçtiğimiz hafta oğlunu kucağına alan 2002 Türkiye eski güzeli Azra Akın'dan ilk paylaşım geldi.

Geçtiğimiz yıl Trakya'nın ünlü toprak ağalarından Ahmet Koru'nun oğlu Atakan Koru ile Trakya'ya özgü kır düğününde dünya evine giren 2002 Kainat güzeli Azra Akın, ilk bebeğinin dünyaya gelmesiyle büyük mutluluk yaşıyor. İstanbul'da özel bir hastanede normal doğumla bebeğine kavuşan Azra Akın'dan ilk paylaşım geldi.

"GERÇEKTEN BENZERSİZ BİR DUYGU"

Doğumdan bir hafta sonra duygusal paylaşım yapan Türkiye güzeli,"Bir hafta önce bugün oğlumuz Demir'i kucağımıza almanın mutluluğunu yaşadık. Gercekten benzersiz bir duygu. Bebek, anne ve baba iyi ve sağlıklı. İyi dileklerini ileten herkese çok çok teşekkür ederiz. Azra ve Atakan" notuyla sevenlerine teşekkür etti. Arzum Onan ve Ebru Şallı, sevinçlerini paylaşımın altına yorum yaparak dile getirdi.

İşte o paylaşım;

Oğlunu Kucağına Alan 2002 Kainat Güzeli Azra Akın'dan Duygusal Paylaşım
Oğlunu Kucağına Alan 2002 Kainat Güzeli Azra Akın'dan Duygusal Paylaşım

Son Dakika Magazin Oğlunu Kucağına Alan 2002 Kainat Güzeli Azra Akın'dan Duygusal Paylaşım - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşa 'Varlık Barışı' çağrısı: Paranızı ve altınlarınızı sisteme dahil edin Ayrılmak isteyen eşini rahat bırakmadı! Yakıp kurşunladığı eve son olarak bomba düzeneği kurdu Gonca Vuslateri, Hakan Altun ile aşkını ilan etti: Çok mutluyuz Sokak ortasında lüks cipte infaz: 2 kişi yaşamını yitirdi Usta oyuncu Devrim Parscan son yolculuğuna uğurlandı Eşi, kayınvalidesi ve görümcesi koronadan vefat eden kadın, karnındaki bebeği de üzüntüden kaybetti Yeni bir yöntem daha! "Eşim telefonun fiyatını duymasın" diyerek dolandırıyorlar Reuters: Erdoğan, döviz rezervleri eriyince Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı görevden aldı