Oğlunu öldüren baba suçunu itiraf etti, eşi kocasına vahşeti konduramadı - Son Dakika

Oğlunu öldüren baba suçunu itiraf etti, eşi kocasına vahşeti konduramadı

07.04.2021 17:11

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde 2008 yılında cesedi bulunan oğlu Bülent Erdem'i öldürdüğü gerekçesiyle 11 yıl sonra tutuklanan Necmi Erdem'in yargılanmasına devam edildi. Erdem savunmasında, "Ben böyle bir olay olsun istemezdim. Bir kargaşa sırasında meydana geldi. Silah patladı. Silahın kime ait olduğunu da bilmiyorum" dedi. Erdem'in eşi Hayriye Erdem ise kocasından şikayetçi olmadığını belirterek, "Benim eşim yapmaz öyle şey" dedi.

Karamürsel ilçesi Tepeköy mevkiinde, 8 Aralık 2008 günü tabanca ile vurularak öldürülmüş bir erkek cesedi bulan jandarma ekipleri inceleme başlattı. Cesedin sağır ve dilsiz olduğu anlaşılan Bülent Erdem (30) olduğu belirlenirken, o tarihte yürütülen soruşturmada katile ulaşılamadığı öğrenildi.

OĞLUNU KAZA YAPTIĞI İÇİN ÖLDÜRMÜŞ

2019 yılında dosyayı tekrar inceleyen Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet ve Gasp Büro Amirliği ekipleri, Bülent Erdem'i kiralık araç ile kaza yapması sebebiyle tartıştığı babası Necmi Erdem'in öldürdüğünü ortaya çıkardı. Polisteki ifadesinde suçunu itiraf eden Necmi Erdem tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

AİLE ŞİKAYETÇİ OLMADI

Necmi Erdem, Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmaya devam edildi. Müşteki sıfatıyla ifade veren Ayhan Erdem, Babamdan şikayetçi değilim dedi. Hayriye Erdem ise, Eşimden şikayetçi değilim. Oğlum işitme engelliydi. Çok severdik ama çok yaramazdı. Ben eşimin öldürdüğünü bilmiyordum. Benim eşim yapmaz öyle şey diye konuştu.

"İSTEMEYEREK OLDU"

Necmi Erdem'in savunmasında, Ben böyle bir olay olsun istemezdim. İstemeyerek oldu. Bir kargaşa sırasında meydana geldi. Arabanın içinde tartıştık. Oğlum bana vurdu ama ben yaralanmadım. O arada silah patladı. Silahı o zaman denize atmıştım. Silahın kime ait olduğunu da bilmiyorum dedi.

Mahkeme heyeti, Necmi Erdem'in tutukluluk halinin devamına karar vererek, duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Oğlunu öldüren baba suçunu itiraf etti, eşi kocasına vahşeti konduramadı
Oğlunu öldüren baba suçunu itiraf etti, eşi kocasına vahşeti konduramadı
Oğlunu öldüren baba suçunu itiraf etti, eşi kocasına vahşeti konduramadı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Oğlunu öldüren baba suçunu itiraf etti, eşi kocasına vahşeti konduramadı - Son Dakika


YORUMLAR (10)
  • hıdır diker: eeeee evlatlarını iyi ve terbiyeli yetiştiremeyenler ya kendileri evlatlarını öldürüyorlar yada evlatları ana babalarını öldürüyorlar. Cevap Yaz 5 11 Yayından Kaldır
  • evladın var mı: bir gün evladın ile karşı karşıya kalırsın. kınadığın durumdan da daha beter olursun. o gün bu yazdıkların aklına gelsin.. 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

TOKİ peşin ödeme yapana yüzde 20 indirim uygulayacak TOKİ peşin ödeme yapana yüzde 20 indirim uygulayacak Beşiktaş Yöneticisi Cenk Sümer: Avrupa Süper Ligi'nden bize bir davet gelebilir Beşiktaş Yöneticisi Cenk Sümer: Avrupa Süper Ligi'nden bize bir davet gelebilir Avrupa Birliği'nden yeni kurulan Avrupa Süper Ligi'ne uyarı: Yasaları ihlal ediyorsunuz, maçları oynatmayız Avrupa Birliği'nden yeni kurulan Avrupa Süper Ligi'ne uyarı: Yasaları ihlal ediyorsunuz, maçları oynatmayız Dünyanın en kaliteli incirinin üretildiği bahçelere verilen zararı TEİAŞ görevlilerinin yaptığı ortaya çıktı Dünyanın en kaliteli incirinin üretildiği bahçelere verilen zararı TEİAŞ görevlilerinin yaptığı ortaya çıktı İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor Bakan Elvan, 128 milyar dolar iddiaları hakkındaki bir soruda topu Merkez Bankası'na attı Bakan Elvan, 128 milyar dolar iddiaları hakkındaki bir soruda topu Merkez Bankası'na attı Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, bu kez de kolları sıvayıp fırının başına geçti Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, bu kez de kolları sıvayıp fırının başına geçti Derya Açıkgöz, ablası Hadise'nin Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddiaları hakkında konuştu Derya Açıkgöz, ablası Hadise'nin Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddiaları hakkında konuştu