Son Dakika Haberleri: Kahraman Baba, Dev Pitonun Saldırısına Uğrayan Oğlunu Son Anda Kurtardı

Kahraman Baba, Dev Pitonun Saldırısına Uğrayan Oğlunu Son Anda Kurtardı

2 ay önce

Avustralya'nın Queensland eyaletinde gece yarısı 14 yaşındaki oğlunun çığlıklarıyla uyanan kahraman baba, çocuğunun koluna dolanan 3 metrelik pitonu uzun uğraşlar sonrası etkisiz hale getirdi. Hastanede tedavi altına alınan çocuk, hayati tehlikeyi atlatarak taburcu edildi.

Avustralya'nın Queensland eyaletinde gece yarısı oğlunun çığlıklarıyla uyanan adam, evladını dev bir yılanın saldırısından kurtardı.

OĞLUNUN ÇIĞLIKLARI DUYAN BABA YARDIMA KOŞTU

Avustralya'nın Queensland eyaletinde bir baba, oğlunu dev bir pitonun saldırısından kurtardı. Gece yarısı 14 yaşındaki oğullarının çığlıklarıyla uyanan Neville ve Emma Jackson çifti çocuklarını pitondan güçlükle kurtarabildi. Bir sığır çiftliğinde yaşayan Jackson çifti, çocuklarının koluna dolanan 3 metrelik pitonu, uzun uğraşlar sonucu etkisiz hale getirdi.

KÜÇÜK ÇOCUĞUN SAĞLIK DURUMUNUN İYİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Odaya girdikleri anda dehşete düşen anne ve baba kolundan ısırılan çocuklarını kurtarmak için 10 dakikalık bir mücadele verdiklerini ancak geçen bu süreyi daha uzun hissettiklerini belirtti. Hastanede tedavi altına alınan çocuğun hayati tehlikeyi atlatarak taburcu olduğu belirtildi.
Motorin Fiyatlarının Benzine Yaklaşmasıyla Dizel Araçların Devri Sona Eriyor 14 Yaşında Baba Katili Olan Çocuğun Savunması: Niyetim Öldürmek Değildi

Azeri Model Mahbuba Mammadzada, Bekaretini 2 Milyon Sterline Sattı