Ünlü Oyuncu Kristin Cavallari Oğluyla Alışverişte - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Kristin Cavallari Oğluyla Alışverişte

27.07.2013 06:02
Ünlü Oyuncu Kristin Cavallari Oğluyla Alışverişte, System.String[]

'The Hills' dizisiyle dünya çapında şöhrete kavuşan Kristin Cavallari, önceki gün oğlu Camden ile Los Angeles'ta alışveriş yaparken görüntülendi.

'The Hills' dizisiyle dünya çapında şöhrete kavuşan Kristin Cavallari, önceki gün oğlu Camden ile Los Angeles'ta alışveriş yaparken görüntülendi. Oğlunun şimdiden belli bir giyim zevki olduğunu söyleyen Kristen Cavallari; Camden'ın ilerideki yıllarda modayla ilgilenmesini çok istediğini belirtti.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Ünlü Oyuncu Kristin Cavallari Oğluyla Alışverişte

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Ünlü Oyuncu Kristin Cavallari Oğluyla Alışverişte - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşa 'Varlık Barışı' çağrısı: Paranızı ve altınlarınızı sisteme dahil edin Galatasaray'ın Aralık ayındaki olağanüstü genel kurulu, koronavirüs nedeniyle yapılamayacak Gonca Vuslateri, Hakan Altun ile aşkını ilan etti: Çok mutluyuz Sokak ortasında lüks cipte infaz: 2 kişi yaşamını yitirdi Usta oyuncu Devrim Parscan son yolculuğuna uğurlandı Eşi, kayınvalidesi ve görümcesi koronadan vefat eden kadın, karnındaki bebeği de üzüntüden kaybetti Yeni bir yöntem daha! "Eşim telefonun fiyatını duymasın" diyerek dolandırıyorlar Reuters: Erdoğan, döviz rezervleri eriyince Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı görevden aldı